فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

باغ عمارت عروس

سالهاست که عکاسی و فیلمبرداری عروس در باغ و عمارتهای مخصوص عکاسی و فیلمبرداری انجام میشود و این عمل بین بسیاری از زوج ها دارای جذابیت و محبوبیت زیادی است. فضای سبز، لوکیشن خاص و محوطه باز و وسیع یک باغ و همچنین نما و دکورهای داخلی و خارجی عمارت عروس ، حس و حال خوبی به شما می دهد که این حس خوب، حتی در عکس و فیلم هایی که می گیرید نمایان خواهد شد.

بسیاری از عروس و دامادها در انتخاب باغ و عمارت، برای عکاسی و فیلمبرداری مراسم عروسی و یا فرمالیته، حساسیت زیادی به خرج می دهند و البته حق هم دارند. چراکه، برای آن ها مهم است که عکسهایشان خاص و زیبا باشد. پس انتخاب فضایی که بتواند این حس  را به وجود آورد، اهمیت پیدا می کند.

۱. قیمت باغ و عمارت عروس

یکی از مشخصه های هر انتخاب، قیمت و هزینه ای است که باید برای آن بپردازیم و بقول معروف هرچقدر پول بدهی آش میخوری. 

باغ عمارت هایی که برای انجام عکاسی و فیلمبرداری ایجاد می شوند، متناسب با متراژ محوطه اختصاص یافته و تعداد و تنوع و همچنین مترایل و سبک طراحی و اجرای دیزاین و از همه مهمتر، همترازی با سبک و سیاق و مد روز و میزان تناسب با  سلیقه عکاس و فیلمبردار و عروس ودامادها ، نرخ و قیمت های متفاوتی را به خود میگیرند . 

لازم است در انتخاب باغ و عمارت عکاسی و فیلمبرداری با همان دیدگاه که تیم عکاس و فیلمبردار خود را انتخاب کردیم بنگریم . قطعا اگر باغ عمارت فوق لاکچری انتخاب کنیم ولی تیم اجرائی و تجهیزات در خور آن را در اختیار نداشته باشیم، انتخاب نابجائی صورت دادیم و هزینه اضافه ای را بابت باغ و عمارت عروس  پرداخت کرده ایم و بلعکس، اگر عکاس و فیلمبردار و تجهیزات فوق حرفه ای استخدام کرده ایم ولی فضای کار خوبی برای بتصویر کشیدن انتخاب نکنیم باز هم ، انتخابهای خوبی نداشته ایم چرا که لازم است همه چیز در حد و تناسب هم باشند تا هم هزینه بیهوده نکرده باشیم و هم زیبائی در خور هزینه های صورت گرفته در خروجی کار فیلم و عکس عروس و دامدها رویت شود.

قیمت ورودی باغ عمارت عروس به زمان و تاریخ و همچنین تایم حضور در باغ و عمارت بستگی دارد . ومعمولا در روزهای تعطیل و اعیاد با نرخ بالاتری قابل رزرو هستند و شاید بهتره اینگونه گفته شود که در اعیاد و تعطیلی ها از نرخ چانه زنی کمتری برخوردار خواهیم بود و گاها زمان حضور تیم عکاس و فیلمبردار و عروس و داماد در باغ و عمارت نقش مستقیم در تعیین قیمت دارد و البته هستند باغهائی که تایم حضور عروس و داماد مهم نبوده و فقط هزینه پایه و ورود به باغ و عمارت عروس ملاک است و بقول معروف باغ و عمارت عروس فری تایم است

۲. باغ عمارت عروس  عمومی یا خصوصی؟

باغ های عکاسی عروس دو نوع هستند. سلیقه ها در انتخاب این مورد متفاوت است.

باغ های خصوصی باغ هایی هستند که در یک مدت زمان مشخص تنها برای یک زوج قابل رزرو هستند. و تا زمانی که شما مشغول عکاسی هستید زوج دیگری در باغ حضور ندارند. اما باغ های عمومی همزمان برای چند زوج قابل استفاده هستند. و در مدت زمانی که شما در گوشه ای از باغ در حال عکاسی هستید، ممکن است عروس و دامادهای دیگری هم در قسمت های دیگر مشغول عکاسی باشند. انتخاب باغ خصوصی یا عمومی به نظر خود شما بستگی دارد.

باغ عروس

باغ عمارت عروس مناسب عکاسی و فیلمبرداری عروس و فرمالیته

۳.تنوع لوکیشن باغ عروس 

سعی کنید برای انتخاب باغ عروس  مورد نظرتان به این موضوع دقت کنید. برای آن که عکس هایتان تکراری و خسته کننده نشود، بهتر است یک باغ عروسی را انتخاب کنید که لوکیشنها ی مختلفی برای عکاسی و فیلمبرداری داشته باشد. مانند گلخانه، آبنما، آلاچیق، پل و نمای داخلی و بیرونی عمارت 

وجود چند فضا برای عکاسی به شما این امکان را می دهد تا آلبوم عکس شما از یکنواختی خارج شود و زیبائی بیشتری به خود بگیرد . معمولان عکاسان سعی می کنند آبوم عروس  طراحی شده بصورتی باشد که هر برگ با یک تم و یک لوکیشن باشد و این امر نیاز به حداقل ۱۰ لوکیشن متفاوت دارد . پس باغ عروسهای داری لوکیشنهای بیشتر در اولویت هستند

۴. برای بازدید حضوری بروید

در فضای مجازی عکس ها ممکن است کمی متفاوت از واقعیت باشند. شاید شما تحت تاثیر این موضوع، تنها با دیدن عکس ها باغ مورد نظرتان را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است با هماهنگی قبلی، روزی را انتخاب کنید که برای دیدن لوکیشن به آنجا بروید. ولی به هر حال بهتر  است عکاس و گروهی که قرار است باری شما عکاسی و فیلمبرداری بکند در این امر به شما کمک کنند چرا که نیاز است عکاس و فیلمبردار شما با آن باغ عکاسی عروس و لوکیشنهای آن ارتباط برقرار کند تا بتواند بهترین فیلم و عکس را برای شما در آن مکان ارئه دهد

۵. شرایط رزرو باغ عکاسی عروس و فرمالیته

قبل از رزرو باغ به سوالاتی که باید بپرسید خوب فکر کنید. مهم ترین سوال می تواند این موضوع باشد که اگر مجبور به کنسل کردن تایم رزرو شده تان شوید، چه می شود؟

در اکثر باغ های خصوصی شما باید مبلغ را پرداخت کنید. اما در باغ های عمومی درصورتی که نتوانید برای تایم عکاسی به آنجا بروید، مشکلی برایتان ایجاد نخواهد شد. در رابطه با پرداخت هزینه نیز باغ های خصوصی ورودی مشخصی دارند که در ازای هر ساعت تعریف شده است. درصورتی که عکاسی شما طولانی تر شود، باقی مبلغ را پس از عکاسی می پردازید. واین امر منوط به این خواهد بود که عروس و داماد دیگری این تایم را رزو نکرده باشن و در ضمن بهتره چشم داشتی به مرجوع کردن وجه پرداختی خود پس  از کنسل کردن نداشته باشید مگر اینکه مدیر باغ و شرایط زمان و تاریخ رزرو شما بصورتی باشد تا قابلیت و امکان رزرو توسط عروس و داماد دیگری وجود داشته باشد تا تایم باغ خالی نماند و موجب آسیب به درآمد باغ عروس نشود.

باغ عمارت عروس

باغ عمارت عروس مناسب عکاسی و فیلمبرداری عروس و فرمالیته

انتخاب باغ عمارت عروس

به جا ماندن یک خاطره ی عالی از ازدواجتان و یک مراسم کامل و بی نقص نیازمند دقت به موارد بسیاری است. موارد گفته شده تنها گوشه ای از این موارد است. هماهنگی با آتلیه مورد نظر، پیدا کردن آرایشگاه و لباس مناسب، تدارکات و الزامات مراسم عروسی و… همه و همه چیزهاییست که از زمان تصمیم گیری برای ازدواج باید به آن ها خوب فکر کنید.

حال کدام باغ برای این منظور بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال باید چند ویژگی را در نظر داشته باشید و ببینید عمارت باغ های موردنظرتان، کدام یک ویژگی های گفته شده را دارا می باشد

 مطالب مرتبط 

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار