بنر_معین استودیو_آفیشیار

عکاسی عروس در باغ بین بسیاری از زوج ها دارای جذابیت و محبوبیت زیادی است. فضای سبز، لوکیشن خاص و محوطه باز و وسیع یک باغ حس و حال خوبی به شما می دهد که این حس خوب، حتی در عکس هایی که می گیرید نیز مشخص خواهد بود. بسیاری از عروس و دامادها در انتخاب عمارت باغ برای عکاسی حساسیت زیادی به خرج می دهند. برای آن ها مهم است که عکس هایشان خاص و زیبا باشد. پس انتخاب فضایی که بتواند این مشخصات را به وجود آورد، اهمیت پیدا می کند.

حال کدام باغ برای این منظور بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال باید چند ویژگی را در نظر داشته باشید و ببینید عمارت باغ های موردنظرتان، کدام یک ویژگی های گفته شده را دارا می باشد؟

۱. باغ عمومی یا خصوصی؟

باغ های عکاسی عروس دو نوع هستند. سلیقه ها در انتخاب این مورد متفاوت است.

باغ های خصوصی باغ هایی هستند که در یک مدت زمان مشخص تنها برای یک زوج قابل رزرو هستند. و تا زمانی که شما مشغول عکاسی هستید زوج دیگری در باغ حضور ندارند. اما باغ های عمومی همزمان برای چند زوج قابل استفاده هستند. و در مدت زمانی که شما در گوشه ای از باغ در حال عکاسی هستید، ممکن است عروس و دامادهای دیگری هم در قسمت های دیگر مشغول عکاسی باشند. انتخاب باغ خصوصی یا عمومی به نظر خود شما بستگی دارد.

۲.داشتن فضاهای مختلف

سعی کنید برای انتخاب باغ موردنظرتان به این موضوع دقت کنید. برای آن که عکس هایتان تکراری و خسته کننده نشود، بهتر است لوکیشن باغی را انتخاب کنید که فضاهای مختلفی برای عکاسی دارد. مانند گلخانه، آبنما، آلاچیق، پل و …

وجود چند فضا برای عکاسی به شما این امکان را می دهد تا شانس این را داشته باشید عکس هایتان در فضاهای مختلف را بررسی کنید. سپس بسنجید که در کدام فضا حس و حال عکستان طبیعی تر و بهتر بوده است تا برای چاپ انتخاب کنید.

۳. برای بازدید حضوری بروید

در فضای مجازی عکس ها ممکن است کمی متفاوت از واقعیت باشند. شاید شما تحت تاثیر این موضوع، تنها با دیدن عکس ها باغ مورد نظرتان را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است با هماهنگی قبلی، روزی را انتخاب کنید که برای دیدن لوکیشن به آنجا بروید.

۴. رزرو باغ عکاسی عروس

قبل از رزرو باغ به سوالاتی که باید بپرسید خوب فکر کنید. مهم ترین سوال می تواند این موضوع باشد که اگر مجبور به کنسل کردن تایم رزرو شده تان شوید، چه می شود؟

در اکثر باغ های خصوصی شما باید مبلغ را پرداخت کنید. اما در باغ های عمومی درصورتی که نتوانید برای تایم عکاسی به آنجا بروید، مشکلی برایتان ایجاد نخواهد شد. در رابطه با پرداخت هزینه نیز باغ های خصوصی ورودی مشخصی دارند که در ازای هر ساعت تعریف شده است. درصورتی که عکاسی شما طولانی تر شود، باقی مبلغ را پس از عکاسی می پردازید.

به جا ماندن یک خاطره ی عالی از ازدواجتان و یک مراسم کامل و بی نقص نیازمند دقت به موارد بسیاری است. موارد گفته شده تنها گوشه ای از این موارد است. هماهنگی با آتلیه مورد نظر، پیدا کردن آرایشگاه و لباس مناسب، تدارکات و الزامات مراسم عروسی و… همه و همه چیزهاییست که از زمان تصمیم گیری برای ازدواج باید به آن ها خوب فکر کنید.

مشاهده مطالب مرتبط در سایت آفیشیار

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار