بنر_معین استودیو_آفیشیار

فاکتورهای مهم برای ساخت کلیپ عروسی

ساخت کلیپ عروسی بر چه اساسی انجام می گیرد؟ همانطور که می دانید کلیپ عروسی بخشی است که مخصوص عروس و داماد است. معمولا برای ساخت کلیپ های عروسی یک آهنگ انتخاب می کنند و بر اساس این آهنگ جزییات فیلم را پایه ریزی می کنند. بهتر است که این آهنگ ریتم شادی داشته باشد همچنین دارای متن مناسبی باشد تا بتوانید به راحتی فیلمنامه ای بر اساس آن بنویسید.

یکی از مهمترین مواردی که در ساخت کلیپ عروسی باید به آن توجه کرد مکان و موقعیت مناسب برای فیلمبرداری است. می توانید یک مکان زیبا را که در آن خاطره دارید به فیلمبردار معرفی کنید. فیلمبردار با بررسی مکان مورد نظر و بخش های مناسب آن برای نورپردازی درخواست شما تایید یا رد می کند. فراموش نکنید که مفهوم ترانه و لوکیشن مورد نظرتان باید با همدیگر همخوانی داشته باشد.

عکاسی عروسی - ofishyar

انتخاب طراحی صحنه برای فیلم عروسی

کلیپ عروسی باید از یک طراحی صحنه حرفه ای برخوردار باشد. باید فیلمبردار به مفهوم و آهنگ توجه کند تا بر اساس آن ببیند چه چیزهایی را می تواند در کادر دوربین جای بدهد. یکی از موارد مهم دیگر که در کلیپ های عروسی باید مورد توجه قرار بگیرد ژست است. ممکن است برخی افراد خیال کنند که ژست تنها منحصر به عکس است. اما باید بدانید که این یک اشتباه است در فیلم هم انواع ژست ها وجود دارد. مثلا در برخی کلیپ ها مشاهده می کنید که عروس و داماد در حال پیاده روی در ساحل هستند یا سوار بر قایق بر روی دریاچه ای هستند. هر کدام از این موارد ژست های متفاوتی است.

فراموش نکنید که نباید از ژست های متضاد با همدیگر استفاده کنید. برای ساخت کلیپ عروسی متناسب و شیک باید ژست فیلم و موقعیت با مضمون آهنگ و ترانه هماهنگ باشد. برای انتخاب ژست بدن در این کلیپ ها باید عروس و داماد هر چه را که خواننده می خواند مانند بازیگر اجرا کنند.

❤︎ثبت لحظات به یادماندنی خود را به ما بسپارید❤︎

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار