بنر_معین استودیو_آفیشیار

تصویربرداری همایش چگونه انجام می شود؟

تصویربرداری همایش به دو شیوه ی دستی و اتوماتیک انجام می شود. زمانی که تصویر برداری به شکل دستی در سالن های همایش انجام می گیرد؛ دوربین هایی که در سالن کنفرانس نصب شده اند به وسیله ی اپراتور ها و با کمک کیبورد کنترل می شوند.

تصویربرداری کنفرانس به شکل خودکار یا اتوماتیک را معمولا با عنوان اتو ترک می شناسند. در این روش از دوربین هایی استفاده می کنند که به صورت موتورایز رباتیک هستند. این دوربین ها را مخصوص سالن های کنفرانس طراحی می کنند و احتیاج به اپراتور ندارد. عملکرد دوربین های اتوماتیک یا اتو ترک به شکل کاملا خودکار است. این سیستم در زمان روشن شدن هر میکروفون در سالن کنفرانس دوربین ها به شکل کاملا خودکار روشن می شوند. سپس بر مبنای موقعیت حرکت می کنند و فرایند تصویربرداری را انجام می دهند.

تصویربرداری همایش - ofishyar
تصویربرداری همایش

عملکرد سیستم تصویربرداری در کنفرانس چگونه است؟

تصویربرداری همایش به شکل اتو ترکینگ انجام می شود. این شکل از تصویربرداری به معنای رهگیری یا دنبال کردن به شکل کاملا اتوماتیک است. طراحی این سیستم به شکلی است که به محض اینکه کنسول کنفرانس روشن می شود. سپس نزدیکترین دوربین به محل روشن می شود و فرمان شروع فرایند تصویر برداری از محل کنفرانس را صادر می کند. به همین دلیل است که در هنگام نصب سیستم در سالن های کنفرانس از افراد متخصص کمک می گیرند. این افراد بخشی از پروسه ی تنظیم را برای کنسول های کنفرانس تعریف می کنند. این پروسه را با عنوان Set Preset می شناسند که بر روی دوربین ها انجام می شود.

به این شکل سیستم تصویربرداری همایش در زمان جلسات این امکان را دارد که از بهترین زاویه ممکن و در سریعترین زمان برداشت را انجام دهد. در طی این فرایند عملیات تشخیص محل سخنرانی و هدایت دوربین جهت تصویربرداری در کسری از ثانیه انجام می پذیرد.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار