فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

عکاسی رئال عروس چیست؟

با پیشرفت صنعت عکاسی طبیعتا به مرور سبک های خاص تر و جدید تر، محبوبیت بیشتری پیدا خواهند کرد. اما در این بین سبک های ساده هستند که در گذر زمان قدیمی نمی شوند و همیشه طرفداران خود را دارند.

سبک رئال تلاش نمی کند تا موقعیت عجیب و خارق العاده ای را خلق کند. بلکه همه چیز را همانگونه که هست، طبیعی و با احساسات واقعی و خالص به نمایش می گذارد. درواقع عکاسی رئال به معنای گرفتن و تولید عکس ها به شیوه ای واقعی و باورپذیر است.

استفاده از این سبک به این معنا نیست که خلاقیتی در آن وجود ندارد. بلکه در تمام لحظاتی که در تصاویر ثبت می شود، خلاقیت یک عکاس برای نشان دادن احساسی خاص نهفته است. برای مثال خندیدن از ته دل عروس و داماد صحنه ای جذاب و بهترین سوژه برای عکاسی است.

مزیت عکاسی سبک رئال به دیگر سبک ها

شاید در وهله ی اول سبکی خاص مدنظر شما باشد. اغلب زوج ها و مخصوصا عروس ها دوست دارند عکس های عروسیشان رمانتیک تر باشد. اما لحظه ای مکث و دانستن خصوصیات اصلی سبک عکاسی رئال عروس شاید نظر شما را تغییر دهد.

انتقال سریع حس های موجود در عکس

انتقال حس موجود در عکس، کارکرد اصلی در ثبت تصاویر است. هرچه عکس گرفته شده در این هدف موفق تر باشد دیرتر تازگی و جذابیت خود را از دست می دهد. البته این موضوع هم در نظر داشته باشید در هر سبکی نمی توان چنین عکسی را بدست آورد.

حفظ تمرکز بیننده روی سوژه در سبک رئال

شلوغ بودن تصویر و المان های متعدد در آن باعث می شود تمرکز بیننده از سوژه اصلی دور شود. در نتیجه حس تصویر به خوبی به بیننده منتقل نمی شود و نمی تواند درک خوبی نسبت به موقعیت آن داشته باشد. متمرکز کردن بیننده روی هدف اصلی چیزی است که تنها در عکاسی رئال ممکن است.

قدیمی نشدن و محبوبیت همیشگی

در هر دوره سبک هایی روی کار می آیند که ویژگی های خاص و پررنگی دارند. اگر فیلم های عروسی دهه شصت و هفتاد را با فیلم های جدید مقایسه کنید، می بینید که آن همه حرکات موزون و افکت های رنگارنگ تنها برای همان دوره جذاب بوده و حالا سبک ها تغییر کرده اند.

اما اگر سبک عکاسی رئال عروس را برای عکس و فیلم هایتان در نظر بگیرید، حتی اگر المان های فیلم و عکس قدیمی شوند به زیبایی آن صدمه ای وارد نمی شود.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار