فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

ویژگی های آتلیه عروس خوب

هر عروس و دامادی برای عکس های آتلیه ای خود، در وهله ی اول به دنبال یک استودیوی عکاسی عروس خوب و قابل اعتماد می گردند که علاوه بر قیمت مناسب، خدمات مناسبی هم به آن ها ارائه دهد.

پیدا کردن یک استودیوی خوب و حرفه ای دشوار و غیرممکن نیست. فقط باید به چند نکته درمورد انتخاب توجه داشته باشید. این نکات می تواند در پیدا کردن آتلیه های برتر و داشتن عکس های بهتر به شما کمک کند.

فضای آتلیه

داشتن عکس های آتلیه خوب بستگی به فضایی دارد که قرار است در آن عکاسی انجام شود. بنابراین زمانی که از کیفیت و مناسب بودن نمونه کارها مطمئن شدید، به فضای محیط عکاسی دقت کنید. از چه رنگ هایی در فضا استفاده شده است؟ دیزاین و دکور چگونه است؟ محیطی که در آن عکاسی شما انجام می شود بزرگ است یا کوچک؟

انتخاب درست رنگ ها در عکاسی شما نقس بسیار مهمی دارد، چون این رنگ ها هستند که به عکس شما حس می بخشند. علاوه بر آن محیط عکاسی بهتر است به اندازه کافی بزرگ باشد که هم عروس و داماد در آن احساس راحتی داشته باشند و هم عکاس بتواند عکس های واید یا عریض را به خوبی ثبت کند.

آتلیه عروس خوب - ofishyar

به دوربین دقت کنید

دوربین خوب و باکیفیت می تواند عکس های باکیفیت تری ثبت کند. همچنین انتخاب لنز مناسب و درست، در کنار استفاده از تجهیزات عکاسی دیگر برای عکاسی شما، زیبایی عکس را چند برابر می کند. ناگفته نماند که بسیاری از ایرادات عکاسی را می توان با ادیت عکس رفع کرد. اما استفاده از تجهیزات در زمان عکاسی نیز امری لازم و ضروری است. دقت کنید که آتلیه انتخابی شما از تجهیزات عکاسی و دوربین مناسب برخوردار باشد.

عکاس شما کیست؟

بعضی عروس ها با عکاس آقا احساس راحتی نمی کنند. می توانید در صحبت با آتلیه انتخابی خودتان این موضوع هم مطرح کنید که حتما عکاس خانم می خواهید. در صورتی که آتلیه از کادر کاملی برخوردار باشد، یک عکاس حرفه ای خانم برای شما در نظر می گیرد.

مهارت عکاسی

مهارت عکاس عروس در نمونه عکس ها و فیلم های آتلیه قابل مشاهده است. نمونه کارهای حرفه ای از رنگ بندی خوب، جزییات کادر مناسب و ژست های زیبا برخوردارند. به این جزییات دقت کنید.

عکاسی عروس - ofishyar

امنیت فیلم و عکس

بیشتر آتلیه ها برایشان مهم است که مشتری آن ها از بودن یا نبودن عکس ها در آرشیو آتلیه رضایت داشته باشد. بنابراین مهم است که حریم خصوصی عکس های شما در تمام مراحل رعایت شود؛ چه در زمان عکاسی، چه در زمان ادیت و چه بعد از تحویل آن. به همین منظور پیشنهاد می شود از خدمات آتلیه ای استفاده کنید که دارای مجوز معتبر و ثبت شده باشد.

طرز برخورد پرسنل

مجوز، قیمت، سابقه کار و کیفیت موارد بسیار مهمی در انتخاب استودیوی شما هستند. اما قرار نیست به هر قیمتی خودتان را اذیت کنید تا تنها این موارد را در عکاسی خود داشته باشید. مهم ترین چیزی که در بین استرس و تنش های مراسم عروسیتان باید در نظر بگیرید راحتی و آرامش خودتان است. بنابراین به رفتار پرسنل آتلیه مورد نظرتان هم دقت کنید تا برخورد مناسب و محترمانه ای با شما داشته باشند.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار