فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

در چه مناسبت هایی برای عکاسی به آتلیه برویم؟

عکاسی در آتلیه هر زمانی ممکن است. زیرا در هر زمان که به آن ها مراجعه کنید آماده عکاسی از شما هستند. اما زمان هایی هستند که هم آتلیه ها مراجعه کنندگان بیشتری دارند و هم مردم علاقه بیشتری به ثبت عکس دارند. در این زمان ها، معمولا آتلیه ها دکور های خاص تری دارند. اگر تصمیم دارید در یک مناسبت خاص به آتلیه بروید، این مناسبت ها برای عکاسی زمان خوبی هستند. اما فراموش نکنید شلوغی آتلیه و سریع تر پر شدن زمان ها را هم درنظر بگیرید.

عید نوروز

تم عکاسی نوروز - ofishyar

عکاسی با سفره هفت سین و لباس های رنگارنگ اتفاقی است که در تمام خانه ها و خانواده ها اتفاق می افتد. اما اگر امسال به فکر عکاسی در فضایی تخصصی تر هستید، عکاسی در آتلیه با دکور هفت سین و نورپردازی و بک گراند می تواند برایتان تجربه جالبی باشد. در هفته های آخر سال آتلیه ها دکور هفت سین می چینند و زمان خوبی برای ثبت عکس های نوروزی خانوادگی و تکی است.

شب یلدا

تم عکاسی یلدا - ofishyar

یلدا از مناسبت های خاصی است که حتما برای آن از قبل برنام های متفاوتی دارید. بسیاری از مردم تم سبز و قرمز یلدا را برای عکاسی آتلیه ای ترجیح می دهند. همچنین چیدن دکور خاص یلدایی در خانه ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد. اما در آتلیه تنها زحمتی که بر دوش شماست حاضر شدن و مراجعه برای عکاسی است. باقی شرایط از پیش برای شما مهیا شده است.

هالووین

هالووین - ofishyar

دکور هالووین در تمام آتلیه ها چیده نمی شود. اما آتلیه هایی هستند که برای این مناسبت هم برنامه های خاص خودشان را دارند. عکاسی در بین کدو تنبل ها با لباس و گریم مورد علاقه خودتان که از قبل انجام داده اید، متفاوت و هیجان انگیز است. ناگفته نماند هر کودکی آرزو دارد یک بار در لباس مبدل کاراکتر عجیب و ترسناک مورد علاقه اش عکس بگیرد.

بارداری

عکاسی بارداری - ofishyar

دوران بارداری تجربه متفاوتی است که یکی از راه های ثبت آن، عکس است. خدمات عکاسی بارداری در بسیاری از آتلیه ها انجام می شود که زمان زیادی هم از شما نمی گیرد. در ضمن می توانید نمونه عکاسی های قبلی را هم مشاهده کنید و بعد برای عکاسی تصمیم بگیرید. «بهترین زمان عکاسی بارداری»

ازدواج و عکس عروس

آتلیه عروس - ofishyar

عکاسی عروس یا عکاسی نامزدی در آتلیه ها هم انجام می شود. آتلیه ها دکورهایی مناسب با این مناسبت هم دارند. معمولا عکس های عروس در آتلیه بخاطر تسلط بیشتر عکاس بر کنترل محیط و استفاده از تجهیزات نورپردازی و عکاسی، عکس های بی نظیر و زیبایی از آب در می آیند.

تولد

تم عکاسی تولد - ofishyar

لازم نیست منتظر مناسبت های عکاسی قبل باشید. اگر دوست دارید در آتلیه عکس بگیرید، تولد شما هم یک مناسبت عالی برای داشتن عکس های زیباست. آتلیه و تم مورد نظرتان را پیدا کنید، آنطور که دوست دارید حاضر شوید و با کیک تولدتان عکس بگیرید. می توانید حتی دوستانتان را با خود همراه کنید. آتلیه ها معمولا در این زمینه تم های رنگی متنوعی می توانند برای شما بچینند.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار