فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
موزیک ویدیو چیست؟ - ofishyar

راهنمای ساخت موزیک ویدیو

نکات مهم در ساخت موزیک ویدیو

ساخت موزیک ویدیو با مستند و درام کاملا متفاوت است. روش فیلمبرداری و ادیت یا تدوین موزیک ویدیوها از یک جنبه ی هنری خاص برخوردار است. در واقع می توانیم بگوییم که این فرایند شبیه به یک هنر انتزاعی است. قوانین ساخت موزیک با دیگر موارد مشابه کاملا متفاوت است. جالب است بدانید که در موزیک ویدیو ها قوانین مربوط به فیلمسازی تا حدودی تغییر می کند. اما باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ساخت یک موزیک ویدیوی حرفه ای کار ساده ای نیست.

مراحل ساخت موزیک ویدیو - ofishyar

آشنایی با ژانر کلیپ

ساخت موزیک ویدیو دارای نمونه های مختلفی است. این نمونه ها شامل فیلم های خانگی که به شکل آماتور  بدون کات و تدوین تا فیلم هایی که به صورت کوتاه حرفه ای ساخته شده اند هستند . یکی از مهم ترین فاکتورهایی که در  ساخت موزیک ویدیو ها باید رعایت شود نورپردازی صحیح است. استفاده از نورپردازی صحیح باعث می شود که تفاوت پروژه های حرفه ای و آماتور مشخص شود.

در صورتی که قصد دارید یک موزیک ویدیوی منسجم بسازید لازم است که یک فیلمنامه مناسب بنویسید. در حال حاضر کلیپ ها معمولا جنبه تجاری دارند. با توجه به اینکه سبک و فضای موزیک ویدیو دارای ژانر و فضای متفاوتی است کلیپی که ساخته می شود باید متناسب با سلیقه و خواست مخاطب باشد. برای ساخت این نوع اثر از سبک های مختلف و تکنیک های گوناگون فیلمسازی کمک می گیرند. این روش ها شامل فیلمبرداری از نمایش زنده، انیمیشن، ساخت فیلم های مستند و …. هستند. ساخت موزیک ویدیو به بودجه نیاز دارد به شکلی که شاهد هستیم کمپانی های بزرگ فیلمسازی برای ساخت ساده ترین کلیپ ها هزینه های زیادی صرف می کنند. این موضوع را باید مد نظر داشته باشید که هر اندازه برنامه ریزی شما برای ساخت کلیپ دقیق تر باشد کار با سرعت بالاتر و کیفیت بیشتری انجام می گیرد.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار