فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

برای فرمالیته چه لباسی بپوشیم؟

فرمالیته اصطلاحی است که در چند سال گذشته بخشی از مراسمات پیش از عروسی شـده است که در بین زوج های جوان بسیار محبوب و پرطرفدار است. درواقع به فرمالیته می توان نوعی عروسی تشریفاتی گفت. چون این مراسم جایگزین عروسی نیست؛ بلکه ظاهرسازی از مراسم عروسی اصلی است.

زوج ها با تجربه ی مراسم فرمالیته، بیشتر یکدیگر را درک می کنند. و با مشکلات احتمالی که ممکن است در روز عروسیشان داشته باشند آشنا می شوند و سعی می کنند آن را برای مراسم عروسی رفع کنند. برای مثال انتخاب لباس عروس مناسب، آرایش مدنظر برای روز عروسی، ژست ها، ارتباط بین عروس و داماد و…

از توضیحات درمورد کلیت فرمالیته که بگذریم، وارد جزییاتی از برگزاری آن خواهیم شد. یکی از مواردی که ممکن است برایتان سوال باشد، این است که برای فرمالیته چه لبـاسی بپوشیم؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت:

بهترین لباس فرمالیته

برای تصویربرداری فرمالیته، بهترین لباس لبـاسی است که شما در آن احساس راحتی کنید. لبـاس عروس، پیراهن های مجلسی، لباس مجلسی اسپرت، شومیز و… می تواند از موارد انتخابی شما باشد. هرچه که فکر می کنید در تن شما زیباتر خواهد بود و به فیلم و عکس ها جذابیت می بخشد، گزینه مناسبی است.

اما لباس های بسیار بزرگ یا سنگین می تواند برایتان خسته کننده و حرکت با آن سخت باشد. برای همین خیلی ها در مراسم فرمالیته از پوشیدن لبـاس عروس صرف نظر می کنند و با لباس های راحت تری حاضر می شوند. به هرحال شما هنوز فرصت پوشیدن لبـاس عروس را در عروسیتان خواهید داشت.

رنگ لباس فرمالیته

پوشیـدن رنگ سفید در فرمالیته متداول است، اما لازم نیست حتما سفید بپوشید. اگر دوست دارید لباس های رنگی بپوشید، رنگ های قرمز، آبی، صورتی، یاسی، سرخابی، سبز، زرد و رنگ های دیگر می تواند جلوه ی قشنگی به عکس هایتان بدهد. می توانید هر رنگی که دوست دارید برای لبـاستان در نظر بگیرید، اما از رنگ مشکی صرف نظر کنید. زیرا رنگ مشکی هیچ نوری را بازتاب نمی کند و به زیبایی عکس ها لطمه می زند.

رزرو آنلاین تایم عکاسی فرمالیته

هماهنگی رنگ لبـاس و لوکیشن

عکس هایی که در آن بخش های مختلف از نظر رنگ با یکدیگر هماهنگی دارند، زیبایی بیشتری احساس می شود. مثلا برای لوکیشنی مانند جنگل، پوشیـدن رنگ زرد و سبز شما را متمایز از محیط اطرافتان نمی کند. اما پوشیـدن رنگی مانند سرخابی بسیار در این پس زمینه جلوه می کند و تمرکز بیشتری را روی شما قرار می دهد.

قالب رنگی لوکیشنی که قرار است در آن تصویربرداری شما انجام شود را پیدا کنید و رنگ مکمل آن را بپوشید تا بیشتر به چشم بیایید.

جنس و طرح لباس

در انتخاب این مورد هم برای تصویربرداری آزاد هستید. از لباس های گل گلی و طرح دار گرفته تا لباس های جین یا نگین دار همه مناسب این شرایط هستند. اما در نظر بگیرید طرح لباستان با موقعیت شما باید هماهنگ باشد و به عنوان یک عروس خانم، لباس های شیک تر و زیباتری انتخاب کنید.

برای آن دسته که سادگی و تیپ های اسپرت را می پسندند، جین گزینه مناسب تری است. لبـاس های حریر و ساتن هم در فیلمبرداری و تصویربرداری جذابیت بسیار فراوانی در حین سادگی دارند.

هماهنگی لبـاس و جثه

فراموش نکنید علاوه بر این که لباس شما باید راحت باشد و آن را دوست داشته باشید، باید با جثه شما نیز هماهنگی داشته باشد. اگر جثه ریزی دارید انتخاب لباسی با سرشانه های کوچک و دامن خیلی بزرگ برای شما مناسب نیست، اما دامن پفی توری تا زیر زانو می تواند با جثه شما هماهنگ تر باشد. همچنین پویدن لباس های کوتاه و خیلی باز اگر جثه بزرگی دارید شما را بزرگ تر نشان می دهد و در اینجا لباس های پوشیده تر با دامن بلند برای شما بهتر است.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار