فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
فرمالیته گندم زار

فرمالیته چیست و چرا

در کار تصویربرداری و عکاسی به اینکه عروس و داماد یه روز دیگه به جز روز عروسیشون با لباس های راحت تر فیلم وعکس بگیرن رو اصطلاحا میگن فرمالیته.

فرمالیته شکل ها و روند های مختلفی داره و سلیقه عروس و داماد عامل اصلی انتخابی آن است.

شما بر اساس بودجه و سلیقتون میتونید از فضاهای داخلی تا طبیعت و حتی لوکیشن های خارج از کشور استفاده کنید.

خب چرا فرمالیته؟؟؟

فرمالیته کلی ویژگی خوب داره.

خستگی عروس و داماد

اولین فایدش اینه که عروس و داماد روز عروسی خیلی خسته نمیشن و با لباس کثیف و سر وضع آشفته نمیرن پیش مهموناشون. یعنی هم فیلم مراسم خراب نمیشه هم شما شکیل تر حاضر میشید.

فرمالیته عروسی
فرمالیته تولید شده در استودیو معین

تنوع لوکیشن فرمالیته

دومین فایدش اینه که توی هر فصلی که عروس و داماد بخوان و هر جایی که بخوان میشه تصویر گرفت. این یعنی گستردگی لوکیشن زیاد و زیبا تر شدن ویدئوی شما.

روال کاری راحت تر فرمالیته

سوم اینکه کار هول هولی نمیشه و با زمان کافی و حوصله انجام میشه. در صورتی که در روز مراسم نهایت زمان مفید ۴-۳ ساعت کار خواهد بود ولی بسته به نیاز تصویربرداری فرمالیته به چند روز هم کشیده می شود. اینجوری هم تیم تصویر راحت تر میشن هم عروس و داماد.

پروجکشن با کیفیت عروسی

نکته چهارم اینکه اگر میخواید کلیپ پروجکشن داشته باشید یعنی اینکه کلیپتون توی مراسم برای خودتون و مهمان ها پخش بشه بهتره کار به صورت فرمالیته انجام بشه تا برای تدوین کلیپتون زمان کافی وجود داشته باشه. البته اگر تصویربرداری روز مراسم انجام بشه هم میتونیم همون شب تدوین شده در تالار پخش کنیم. ولی برای ادیت کار فرمالیته زمان بیشتر در نتیجه کار با حوصله بیشتری انجام می شود و اینکه اگه بخواین عجله ای  کار انجام بدین به اون کیفیت مد نظرتون نمیرسید.

لوکیشن های متفاوت تصویر
تنوع زیبایی کلیپ شما رو دو چندان میکنه و بعدا که برمیگردید و به فیلمتون نگاه میکنید لذت دو چندان میبرید.

زمانبندی راحت فرمالیته

مزیت پنجم اینکه چون زمان تصویر برداری یه روز غیر از مراسم هست پس دستمون توی انتخاب تاریخ و زمان خیلی بازه. چون خیلی وقت ها میرید برای فیلمبرداری ولی با یه بارش غیر منتظره یا طوفان مواجه میشید. خوبیش اینه که تو فرمالیته میتونیم با در نظر گرفتن همه شرایط آب و هوایی تصمیم گیری کنیم تا خدای نکرده با شرایط آب و هوایی نامساعد مواجه نشیم.

تنوع لباس عروس

ویژگی ششم این که الزامی نداره لباس عروس بپوشید و میتونید با لباس راحت تری فیلم برداری کنید. این یعنی دستتون توی لباس بازه. خیلی رایجه که با تم های لباس مختلف تو لوکیشن های مختلف فیلمبرداری میکنند و این تنوع زیبایی کلیپ شما رو دو چندان میکنه. بعدا که برمیگردید و به فیلمتون نگاه میکنید لذت دو چندان میبرید.

میکاپ عروس

و در آخر هفتمین مورد اینکه تو انتخاب و زمان گذاشتن برای میکاپ های مختلف هم میتونیم تنوع بیشتری داشته باشیم و همه رفت و آمد به سالن های آرایشی و زمان صرف شده داخل اون ها برنامه فیلمبرداری رو تحت فشار قرار نمیده.

در آخرهیچ چیز قشنگتر از این لحظه تکرار نشدنی در زندگی وجود نداره و ثبت اون به شکل زیبا خیلی مهمه وما به همه زوج ها توصیه میکنیم که فرمالیاته رو بخشی از اقدامات ازدواجشون قرار بدن.

تولید شده در تیم تولید محتوای آفیشیار

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار