فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

۸ لوکیشن باغ عمارت عکاسی کودک

ثبت لحظات مهم زندگی و خاطراتی که برایمان اهمیت دارند، برای هر فردی در هر سن و سالی جذاب است؛ فرقی نمی کند کودک باشیم یا بزرگ. اما چگونگی ثبت این خاطرات و آن که این لحظات به درستی و زیبایی ثبت شوند مهم است. عکاسی در باغ هم برای بزرگ سالان می تواند جذاب باشد و هم برای کودکان. می خواهید یک عکس بی نقص و زیبا از کودکتان داشته باشید؟ این لوکیشن های باغ می توانند انتخاب خوبی برای عکاسی شما باشند.

۱-باغ کودک شهریار

باغ کودک شهریار یکی از باغهای زیبا با تعداد بسیار زیادی لوکیشن و دکورهای متفاوت پذیرای عکاسان و مشتریان محترمشان می باشد.

در باغ کودک شهریار انواع دکور های مناسبتی با لبلسهای زیبا و متنوع و در سایزهای مختلف وجود دارد . انواع تمهای تولد در طرح و رنگهای مختلف و متناسب با هر سلیقه ای در این باغ عکاسی کودک آماده شده تا شما بتوانید از کودکان دلبدتان در بهترین حالت عکاسی کنید.

در باغ کودک شهریار شما میتوانید از تمهای مناسبتی مانند تم یلدا، تم نوروز ، تم کریسمس، تم هالووین، تم دندونی، تم مدرسه و انواع مختلفی از تمهای تولد با لباسهای زیبا استفاده کنید. 

باغ کودک شهریار را اکثر عکاسی های معتبر و فعال کرج تهران و شهریار میشناسند و معمولا فعالان این صنف ماهی ۲ یا ۳ تور عکاسی کودک برگذار میکنند و باغ کودک شهریار اولین انتخاب خواهد بود.

مدیریت باغ کودک شهریار معتقد است که دکورهای و لوکیشنهای موجود هر فصل باید تغییر کند تا بتوانیم مشتریان خود را حفظ کنیم چراکه خیلی از کودکان در سال اول از تمامی لوکیشن ها عکس دارند و برای عکسهای جدید نیاز به لوکیشنهای متفاوتی خواهند داشت و ما سعی کردیم این اتظار را برآورده کنیم و معمولا مشتری های ما هر دفعه که وارد باغ کودک شهریار میشن با حداقل ۲ یا ۳ دکور جدید مواجه میشن و این حس خوبو میشه از چهره عکاسها فهمید.

شما میتوانید این باغ را برای روز و یا ساعت خاصی رزرو کنید و با خیال راحت و بدون انتظار نوبت از لوکیشنها و دکورهای این باغ استفاده کنید. برای رزرو این باغ اینجا کلیلک کنید

۲-باغ عمارت هانا و روشا

باغ عمارت هانا روشا - ofishyar
(کرج، مهرشهر، خیابان گلستان یکم، خیابان چمن ۲، انتهای چمن۲)

اگر دوست دارید از لوکیشن‌هایی مانند خیابان انگلیسی، پرگولا، محوطه چند ضلعی چراغ دار، ماکت‌‌‌‌های کلبه چوبی، المان‌‌‌‌های مختلف و جدید باغ آتلیه، کلبه چوبی روی مرداب، مرداب آتلیه، دیوار‌‌‌‌های سنتی و نما‌‌‌‌های یونانی، آتشدان، آبنماها و پل، چاه، باغ سفید و یا وایت گاردن و… استفاده کنید باغ و عمارت هانا و روشا از بهترین انتخاب‌هاست.

این باغ عکاسی کودک با فضاهای رنگارنگ و مختلفی که دارد به خوبی می تواند توجه و علاقه کودک شما را جلب کند.
باغ و عمارت هانا و روشا در مهرشهر کرج قرار دارد و شما میتوانید این باغ را به صورت خصوصی و یا به صورت عمومی و ساعتی رزرو کنید.

۳-عمارت رزازی

عمارت رزازی - ofishyar
(تهران خیابان امیرکبیر، کوچه جاویدی پلاک ۳۸)

حیاط قدیمی با آجرهای نارنجی و حوض آبی رنگ. بی شک حتی تصور این محیط می تواند شما را به آرامشی عمیق که در گذشته شاید آن را لمس کرده اید برساند.

قرار گرفتن عمارت رزازی با نهایت حس آرامش و زیبایی در مرکز یک شهر شلوغ، از جالب‌ترین پارادوکس‌ها است.

عمارت رزازی مربوط به عهد قاجار است و در تهران در خیابان امیرکبیر قراردارد. امروزه شما با هماهنگی قبلی میتوانید در این حیاط عکاسی کودک و یا خانوادگی خود را انجام دهید و عکس های منحصر به فردی داشته باشید.

۴-باغ نفس صفا دشت

باغ عکاسی کودک نفس صفادشت - ofishyar
(تهران، شهریار، صفادشت، بلوار مطهری شمالی، جاده صفادشت بلوار پدر کوچه چهارم غربی)

باغ نفس صفادشت از لوکیشن هایی است که با رائه تم های متنوع و متفاوت در مناسبت های مختلف، می تواند محل مناسبی برای عکاسی شما باشد. تم کریسمس، هالووین، یلدا، نوروز، تولد و… از تم های متنوع باغ صفادشت هستند که شما می توانید با هماهنگی قبلی از آن ها و دیگر امکانات باغ برای عکاسی استفاده کنید.

۵-باغ عمارت ویدا

باغ عمارت ویدا - ofishyar
(تهران، همت غرب خروجی دهکده المپیک،خیابان ورزش شرقی،بعد از المپیک هفتم، خاکی سمت راست ، درب باغ سفید، زنگ سمت راست)

در باغ عمارت ویدا شما می توانید با تجربه ای متفاوت، در فضای بکر با رنگ ها و نورهای طبیعی عکاسی کنید. این باغ می تواند لوکیشن خوبی برای عکاسی تولد و عکس خانوادگی باشد.

از لوکیشن باغ و عمارت ویدا می توانید برای گرفتن عکس های خاص از کودکتان در پس زمینه های مختلف اقدام کنید.

۶-باغ عمارت قصر سفید

باغ عمارت قصر سفید - ofishyar
(تهران، امام علی جنوبی، آزادگان جنوب رجایی جنوب، بازار آرین ، جاده گلحصار ، خیابان جانبزرگی، خیابان آریان)

باغ عمارت قصر سفید در هر فصلی می تواند جزو اولین انتخاب ها برای عکاسی باشد. تنوع دکورها در سبک های مختلف مدرن و کلاسیک مانند دکور کافه، موتور، دریاچه، قایق، ماشین و… این امکان را به شما می دهد که در یک مکان عکس هایی کاملا متفاوت از هم داشته باشید.

تنوع دکورها در این باغ، آن را برای عکاسی در هر زمانی مناسب ساخته است.

۷-باغ عمارت صدرا (حکیمیه)

باغ عمارت صدرا - ofishyar
(اتوبان بابایی- خروجی حکیمیه- بلوار بهار- خ نشوه- کوچه هشتم شرقی- پ۹۱)

فضای دلنشین و ترکیبی رنگی فوق العاده این باغ، هم برای عکاسی و هم برای گذراندن وقت کاملا مناسب است. باغ عمارت صدرا با فضایی آرام و دلنشین، مناسبی عکاسی تولد، عقد و عروسی است. از مزیت های این لوکیشن می توان به داشتن اتاق پرو برای تعویض لباس هم اشاره کرد.

۸-باغ عمارت پرمهر

باغ عمارت عکاسی کودک پرمهر - ofishyar
(شهریار بلوار مداحی(جنوب به شمال) نرسیده به میدان بسیج خیابان جنب پمپ بنزین بهتا (داخل پمپ بنزین ۱ کوچه باغ هست) ۲۰۰متر داخل کوچه اولین کوچه دست راست (کوچه اختصاصی هست)

باغ عمارت پرمهر با فضای داخلی و چیدمان زیبا و فضای باز برای عکاسی موقعیت های متفاوتی را برای عکس های شما فراهم کرده است. همچنین وجود گلخانه با طراحی متفاوت محیط زیبایی برای عکس های شماست. این باغ مناسب برای عکاسی تولد، کودک و خانواده است که در هرفصلی محیطی برای ثبت عکس های زیبای شما ایجاد کرده است.

۹-باغ گیاه شناسی ملی

باغ عکاسی کودک- ofishyar
(اتوبان تهران کرج، خروجی پیکان شهر، خیابان سرو آزاد (آزادشهر)، خیابان شهید گودرزی، بلوار باغ گیاه شناسی ملی ایران)

شبیه سازی طبیعت تمام نقاط ایران و کشورهای دیگر مانند چین، ژاپن، آمریکا، هیمالیا و… باغ گیاه شناسی ملی را تبدیل به محیطی زیبا و آرامش بخش کرده است. محیطی که در آن می توانید عکس های زیبا و خاصی را ثبت کنید. این باغ مناسب عکاسی کودک شما نیز هست که می توانید در منظره های مختلف عکاسی داشته باشید.

عکاسی با دروبین یا گوشی موبایل؟

اگر دوربین عکاسی دارید، بهتر است با دوربین عکاسی کنید. زیرا دوربین عکاسی عکس با کیفیت تری ثبت می کند و بعدا می توانید عکس بهتری هم برای چاپ داشته باشید. اما اگر دوربین گوشی موبایلتان از کیفیت خوبی برخوردار است، حمل گوشی موبایل و عکاسی با موبایل بسیار راحت تر است.

به دنبال روش راحت تری می گردید؟ با یک عکاس تماس بگیرید و تایم عکاسی رزرو کنید. در این صورت تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید رزرو لوکیشن مورد نظرتان (اگر احتیاج به رزرو قبلی باشد) و آماده کردن کودکتان برای عکاسی است. همچنین در آفیشیار می توانید ساده تر و با صرف وقت کمتری عکاس خود را پیدا کنید.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار