فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

بهترین لباس عروس در عکاسی

یکی از مهم ترین آیتم های مراسم عروسی، لباس عروس است. برای عروس خانم ها بسیار مهم است تا لباس زیبایی انتخاب کنند که علاوه بر زیبایی راحت و مناسب باشد. همچنین در عکاسی از مراسم عروسی و فرمالیته می توان ژست های خاص و بسیاری را با یک لباس عروس زیبا برای فیلمبرداری و عکسبرداری اجرا کرد. اولین چیزی که از شما در این عکس ها به چشم خواهد خورد، لباس عروس شماست. پس با دقت در انتخاب، می توانید تصاویر فوق العاده تری داشته باشید.

اما لباس عروس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

۱.انتخاب لباس متناسب با سلیقه و شخصیت عروس

اولین و مهم ترین فاکتور در انتخاب لباس، سلیقه ی خود عـروس است. وقتی لباسی که عروس خانم انتخاب می کند با سلیقه او همخوانی داشته باشد در روز مراسم نیز احساس شادابی و خوشحالی بیشتری خواهد داشت. اما جدای از سلیقه، شخصیت عروس نیز در انتخاب تاثیرگذار است. برای مثال یک عـروس مذهبی ترجیح می دهد لباسی پوشیده تر انتخاب کند. یا عـروسی که سبکی ساده تر را می پسندد شاید لباس راحت تر و با پف کمتری را انتخاب کند.

پیشنهاد می کنیم اگر در انتخاب تردید دارید از دیگران نظر بخواهید تا راهنماییتان کنند. اما فراموش نکنید انتخاب نهایی، انتخاب شماست. پس تنها با توجه به علاقه و نظر دیگران انتخاب نهایی را انجام ندهید.

۲.تناسب لباس عروس با جثه و اندام

تناسب لباس عروس با جثه او بسیار مهم است. شاید شما به عنوان کسی که لباس را بر تن دارد این را حس نکنید. اما اگر لباستان مناسب جثه شما نباشد در عکس ها و فیلم ها و حتی مراسمتان دیگران این عدم تناسب را به خوبی می بینند و حس می کنند.

به عنوان مثال اگر عـروس قد کوتاهی دارد، لباس بلند با دامن پف دار و پرنسسی مناسب او نیست. زیرا قدش را کوتاه تر نشان می دهد. لباس هایی که دامن بزرگی دارند نیز مناسب افراد ریز جثه نیستند چون هم تحمل سنگینی آن برای عـروس سخت می شود و هم جثه او با لباس تناسبی ندارد.

همینطور اگر عـروس از لحاظ جثه درشت هیکل باشد و شانه های بزرگ و پهن داشته باشد، استفاده از لباس بدون آستین و بند دار می تواند گزینه ی بهتری نسبت به لباس با آستین و سرشانه افتاده باشد.

۳.تناسب آرایش و رنگ لباس

لباس های عروس اغلب به رنگ سفید هستند. اما اگر دوست دارید لباس عروس با رنگ های دیگر مانند نباتی، کرم یا بژ انتخاب کنید باید برخی موارد مانند رنگ پوست و آرایش را درنظر بگیرید.

بعضی از عروس ها از این نیز فرارتر می روند و رنگ هایی مانند قرمز، آبی یا صورتی را در نظر می گیرند. انتخاب رنگ به سلیقه شما بستگی دارد اما فراموش نکنید مراسم عروسی شما تا سالها در خاطر شما خواهد ماند. پس هیجانی تصمیمی نگیرید که بعدها از آن پشیمان شوید.

به طور کلی رنگ سفید انتخاب مناسب تری است و برای فیلمبرداری و عکس برداری نیز مناسب تر خواهد بود.

۴.اکسسوری و جزییات مکمل

در کنار لباس عروسی که انتخاب می کنید، وسایل دیگری هستند که می توانند به کامل تر شدن جزییات ظاهری و زیبایی شما کمک کنند. مانند تاج، زیورآلات، گل و…

اکسسوری ها می توانند به شما در ایجاد ژست های خلاقانه کمک کنند و شما را از آن حالت سادگی بسیار زیادی که ممکن است بعدها در فیلم و عکس ها برایتان جالب نباشد خارج کند. در مراسمی عروسیتان هم این اکسسوری ها به خاص تر دیده شدن شما کمک بسیاری می کنند.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار