فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج
پکیج طلائی عروس - استودیو معین کرج
فیلم و عکس مراسم - استودیو معین کرج
عکاسی آتلیه کودک-استودیو معین کرج
باغ عکاسی کودک شهریار
فرمالیته اقتصادی-استودیو معین-کرج

روش هایی برای گرفتن عکس تولد + ژست

روز تولد شما اتفاقی است که می توانید هر ساله آن را جشن بگیرید. این روز، فرصت مناسبی است تا با ایده های مختلف عکاسی کنید و حتی عکس هایتان را چاپ کنید یا به اشتراک بگذارید.

دوست دارید روز تولدتان چگونه باشد؟ این که برای روز تولدتان چه برنامه ای دارید می تواند آن را بسیار خاص و به یاد ماندنی کند. همچنین می توانید از هرکدام روش های این مطلب استفاده کنید تا تک تک لحظات شاد روز تولدتان را ثبت کنید.

عکـاسی با گوشی

در دسترس ترین ابزار عکاسی که مطمئنا هم شما، هم دوستانتان و هم خانواده شما آن را دارند، گوشی موبایل است. گوشی موبایل های جدید دوربین های خوبی برای عکـاسی دارند که اکثرا قابلیت های تنظیم نور، وایت بالانس و خیلی تنظیمات دیگر برای عکـاسی حرفه ای تر را هم ارائه می دهند.

از مزیت های عکاسی با گوشی موبایل این است که سبک است و می تواند همه جا همراهتان باشد. و عکاسی با موبایل نیازمند تخصص خاصی نیست. اما می توانید هر خلاقیتی برای جذاب تر شدن عکس هایتان به کار ببرید. در آخر هم اگر عکس های خوبی دارید که نگران از بین رفتن آن ها هستید، می توانید عکس های موبایلتان را چاپ کنید و در آلبوم، دکور، دفترچه خاطرات و … از آن ها استفاده کنید.

عکـاسی با دوربین

شخصی در اطراف شما هست که دوربین عکاسی داشته باشد؟ چه بهتر. می توانید او را هم به تولدتان دعوت کنید و بخواهید از شما عکاسی کند. عکس های گرفتـه شـده با دوربین قطعا کیفیت و وضوح بیشتری دارند. همچنین در مقایسه با موبایل، بیشتر گوشی های موبایل جدید بخاطر تکنولوژی صفحه نمایش AMOLED رنگ ها را متفاوت از حقیقت عکس نشان می دهند. و ممکن است بعد از چاپ یا انتقال عکس ها به دستگاه دیگر، این تفاوت تا حدودی نظرتان را درمورد زیبایی عکس تغییر دهد.

اما دوربین های عکـاسی اگر در تنظیم درست باشند، عکس گرفتـه شـده با چیزی که در واقعیت می بینید تفاوت زیادی ندارد. فراموش نکنید از عکـاستان بخواهید قبل از گرفتـن عکس تنظیمات نور و وایت بالانس را چک کند تا مناسب محیط عکـاسی باشد.

عکـاسی با رزرو عکاس

روش دیگری که می توانید برای عکاسی تولدتان در نظر بگیرید که از دو روش قبل کارتان را راحت تر می کند، رزرو عکاس است. اگر با هزینه رزرو عکـاس مشکلی ندارید بیشتر از آن چیزی که فکر کنید همه چیز ساده تر است. چون دیگر به بردن دوربین یا پیدا کردن گوشی موبایلی که خوب عکاسی کند نیازی ندارید. در کنار این موضوع، یک عکاس باتجربه بی تردید خیلی بهتر از شما می تواند عکس های خوب و باکیفیت ثبت کند. و در اینجا دو دغدغه ای که ممکن بود در گرفتن عکس ها برایتان پیش بیاید، دیگر جای نگرانی ندارند.

یادتان باشد حداقل یک هفته قبل از موعد تولدتان برای رزرو عکـاس اقدام کنید. چون ممکن است اگر دیر اقدام کنید شخص دیگری آن روز را گرفتـه باشد و موفق به رزرو نشوید.

دقت کنید که رزرو عکاس به معنی رزرو مکان عکاسی نیست. عکاس شما در وقتی که با او هماهنگ کرده اید به هر محلی که شما درنظر گرفته اید می آید. می توانید باغ یا لوکیشن عکاسی را جداگانه رزرو کنید یا به لوکیشن های رایگان بروید. درمورد رفت و آمد عکـاس هم حتما با او صحبت و توافق کنید.

عکـاسی در آتلیه

سه مورد قبل را می توانید در هر برنامه ای که برای تولدتان دارید به کار ببرید. اما شرایط عکاسی تولد در آتلیه کمی فرق دارد.

بعد از انتخاب آتلیه مورد نظر و گرفتـن وقت عکاسی، در این زمان حتما باید در آتلیه حضور داشته باشید تا از شما عکـاسی شود. بخاطر اینکه فضای آتلیه یک فضای بستـه است، عکاسی شما با نورپردازی های خاص انجام می شود. همچنین دکور، فضا و روش عکاسی هر آتلیه با آتلیه دیگر فرق دارد. بنابراین قبل از رزرو تایم دکور و نمونه کارهای عکاسی تولد را ببینید.

انتخاب لباس و آرایش برعهده خود شماست. می توانید خودتان تنهایی عکـاسی کنید یا با دوستان و خانواده بروید. بعضی از آتلیه ها ماکت کیک دارند که می توانید از آن استفاده کنید اما اگر شرایط برای بردن کیک خودتان را دارید، ایده ی بهتری است.

در آخر، هزینه عکـاسی در آتلیه جدای از هزینه چاپ گرفته می شود. شما می توانید عکس هایی را که دوست دارید برای چاپ روی شاسی یا به عنوان عکس آلبوم انتخاب کنید تا برایتان آماده کنند. یا اگر دوست دارید فقط فایل عکس ها را از آتلیه بخواهید.

ایده ژست عکـاسی تولد

ژست عکاسی تولد - ofishyar
عکاسی تولد  - ofishyar
عکس تولد  - ofishyar
ایده عکاسی تولد  - ofishyar
عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار