عضو اتحادیه عکاسی بودن و مزایای آن

مزایای عضو اتحادیه عکاسان بودن

آتلیه هایی که عضو اتحادیه عکاسی به شمار می روند، مجوز کسب و کار دارند، و در صورتی که مطابق خواسته شما عمل نکنند، می توانید از آن ها به اتحادیه شکایت کنید.

این نوع آتلیه ها، تمامی تجهیزات لازم عکاسی و فیلمبرداری را دارند. و حتی می توانند براساس مجوزی که دریافت می کنند در مدارس و مجالس عروسی حضور یافته و کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

مزایای عضو اتحادیه عکاسان بودن - آفیشیار
بهترین تجربه های در آتلیه های عضو اتحادیه عکاسی

تفاوت عکاسان عضو اتحادیه عکاسی با سایرین

این آتلیه ها نسبت به سایرین با مجوز فعالیت می کنند، توجه کنید که ادامه فعالیت بدون مجوز غیر ممکن است.

 صاحبان این نوع آتلیه ها، آزمون های نظری و عملی عکاسی و فیلمبرداری را قبول شده اند. و بنابراین می توانند به راحتی محل کسب و کاری را برای خود افتتاح کرده و شروع به کار کنند.

ارزیابی صلاحیت صاحبان عکاسی در اتحادیه

اتحادیه همواره صلاحیت اخلاقی و تخصصی صاحبان آتلیه های عکاسی را بررسی کرده و مجوز فعالیت را صادر می کند.

بعد از ثبت نام صاحبان آتلیه های عکاسی، صلاحیت فردی و تخصصی بررسی می شود. صاحبان آتلیه دارای پروانه، هر سال لازم است که برای تمدید عضویت خود در اتحادیه مبلغی را واریز کند.

ارزیابی صلاحیت صاحبان عکاسی در اتحادیه - آفیشیار
عکس های با کیفیت و مشاوره در آتلیه های عضو اتحادیه عکاسی

دلیل رشد قارچ گونه عکاسان غیر مجاز

مهمترین دلیل رشد اختاپوسی و قارچ گونه این نوع آتلیه ها، فرار از پرداخت عوارض شهرداری و مالیات اداره مالیات است. صاحبان این نوع آتلیه ها، افرادی معمولی بوده و در زمینه عکاسی و فیلمبرداری تخصص و تجربه لازم را ندارند.

مشاوره و ارائه کارهای با کیفیت عکاسان

شما می توانید از صاحبان آتلیه های عکاسی بهترین کارها را انتظار داشته باشید. حتی مشاوره عکاسی و فیلمبرداری نیز یکی از خدماتی است که شما می توانید دریافت کنید.

آفیشیار یکی از آتلیه های عکاسی معتبر و حرفه ای است. که سالیان سال در این زمینه فعالیت می کند و تخصص و تجربه لازم را در این حوزه دارد.

نظر دهید

پاسخ دهید

آفیشیار
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید