آتلیه معین کرج   
 استودیو تخصصی کودک

میکس و مونتاژ فیلم، به معنی اصلاح بعضی از صحنه ها و صداگذاری روی فیلم است تا فایل جدیدی از فیلم خام اولیه ساخته شود.

در مونتاژ قسمت های مختلف فیلم همراه با افکت های تصویری مناسب کنار یکدیگر قرار می گیرند. فیلمبرداری از مراسم عروسی نیز از آن دسته فیلم هایی است که برای تماشایی تر شدن احتیاج به میکس و مونتاژ و ادیت دارد. به چند دلیل فیلم عروس به این تغییر احتیاج پیدا می کند:

حذف کردن قسمت های ناخواسته

ممکن است در قسمتی از فیلم اتفاقی ناخواسته رخ دهد که در پیش بینی های فیلمبردار نباشد یا وقفه ای در اتفاقات مراسم بیفتد که نیاز به بودن آن در فیلم نباشد. این قسمت ها در مرحله ادیت فیلم حذف می شوند.

چینش متفاوت در مونتاژ

گاهی تدوینگر فیلم تصمیم می گیرد تا برای بخشی از فیلم خط زمانی مراسم را درنظر نگیرد و از قسمت های مختلف که با هماهنگی دارند در کنار هم استفاده کند. او در اینجا قسمت هایی را برش می دهد و با چیدمانی متفاوت قرار می دهد.

اصلاح رنگ تصویر و بهبود کیفیت

قسمت هایی از فیلم هستند که بخاطر نور نامناسب یا شرایط نورپردازی نیاز به تغییراتی در نور و رنگ دارند. در این شرایط به وسیله برنامه های ادیت حرفه ای ویدیو، این فیلم ها را تغییر می دهند و حتی می توانند کیفیت آن ها را بیشتر کنند.

میکس فیلم عروس- ofishyar

افزودنی ها به فیلم

در فیلم های عروسی آهنگ ها و موسیقی هایی که روی فیلم قرار می گیرند آن ها را زیباتر می کنند. مخصوصا اگر بین آن ها و صحنه های انتخاب شده هماهنگی وجود داشته باشد. در کنار موسیقی، گاهی روی فیلم ها دکلمه های خاص هم اضافه می شود.

چه نکاتی به بهتر شدن میکس فیلم عروسیتان کمک می کند؟

دوربین و تجهیزات کامل، فیلمبرداری با کیفیت، سناریوی خوب و انتخاب یک آتلیه مطمئن کمک می کنند تا فیلمبرداری بهتری داشته باشید و نتیجه نهایی فیلم عروسیتان هم برایتان جذاب تر باشد.

عروس
عکاسی خانواده
تصویر برداری پرتره و هنری
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار