بنر_معین استودیو_آفیشیار

کلیپ اسپرت چیست

کلیپ اسپرت در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب ترین انواع کلیپ در میان زوج های جوان محسوب می شود. در واقع کلیپ اسپرت همان فیلم اسپرت می باشد. این نوع کلیپ ها دارای طراحی و تدوین تصاویر ضبط شده هستند که در کنار هم قرار گیرند. پس از انجام این مرحله نوبت به میکس آن به وسیله ی یک موزیک بسیار زیبا است. کلیپ های اسپرت را در یک روز از پیش برنامه ریزی شده تصویربرداری می کنند. بهترین زمان برای ساخت این نوع کلیپ یک ماه پیش از مراسم عروسی است.

Sport clip - Ofishyar
لحظه ای از یک کلیپ اسپرت

نکات مهم که باید در ویدئو های اسپرت رعایت شود

اولین نکته ای که در تهیه ی ویدئو اسپرت مطرح است راحتی لباس عروس و داماد است. برای عکاسی و فیلمبرداری یک ویدئو اسپرت تقریبا ۵ ساعت زمان نیاز است. در صورتی که لباس افراد راحت نباشد در ساعات اولیه احساس خستگی می کنند. جالب است بدانید که خستگی تاثیر منفی بر روی چهره ی عروس و داماد می گذارد.

کلیپ اسپرت باید توسط یک آتلیه ی حرفه ای ساخته شود. مهم ترین مسئله ای که برای ساخت این نوع کلیپ مطرح است انتخاب یک تیم حرفه ای است. پیش از اینکه یک لوکیشن برای فیلمبرداری و عکاسی انتخاب کنید باید یک آتلیه ی حرفه ای انتخاب کنید. فیلم های اسپرت را معمولا در مکان هایی مانند مناطق کوهستانی، جنگل، دریا و باشگاه های اسب سواری و بیلیارد فیلمبرداری می کنند. یکی دیگر از فضاهای مناسب برای ساخت این مدل کلیپ ها باغ و عمارتی می باشد که توسط آتلیه های عکاسی ایجاد شده است.

مهم ترین بخش در کلیپ های اسپرت سناریو یا فیلمنامه ی آن است. سناریویی که برای این نوع کلیپ ها انتخاب می کنند باید بسیار پر جنب و جوش باشد. برخی از آتلیه ها تمایل دارند از ایده های عجیب برای فیلمبرداری در این کلیپ ها استفاده کنند تا یک کلیپ منحصر به فرد و به یاد ماندنی را برای زوجین به یادگار بگذارند.

مقالات بیشتر در آفیشیار

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار