بنر_معین استودیو_آفیشیار

هرعروس و داماد برای روز عروسی خود باید ها و نبایدهایی را درنظر دارند. شاید برخی از ما در میان این فهرست عقاید متفاوتی در انتخاب عکاس و فیلمبردار مراسم یا عکس عروس و داماد نیز داشته باشیم. همانطور که برای بعضی مهم نیست تصویربردار آتلیه خانم باشد یا آقا، بعضی عروس خانم ها هم بخاطر شرایط مذهبی یا سلیقه ای ترجیح می دهند حتما تصویربردار خانم پروژه عکاسی آن ها را برعهده بگیرد.

ویژگی های آتلیه عروس مذهبی

در حال حاضر بسیاری از عروس و دامادهای مذهبی در شهرهای مختلف وجود دارند که به دنبال انتخاب آتلیه مناسب اند. آتلیه ای که در آن تمام موارد در چهارچوب های اسلامی رعایت شود. اما این آتلیه ها چه ویژگی هایی دارند؟

اگر در جستجوی آتلیه ای هستید که مطمئن باشید موارد مورد نیاز شما را رعایت می کند و باعث معذب شدن شما یا مهمان ها نمی شود، در مرحله ی نخست سراغ آتلیه های جواز دار با سابقه و تجربه بالا بروید.

در گام بعد، به دنبال آتلیه هایی با تصویربرداران خانم باشید. در فصل گرما انتخاب لباس عروس کاملا پوشیده و آستین دار کار را برای عروس خانم به قدری سخت خواهد کرد. استفاده از شنل نیز به طبیعی بودن و زیبایی عکس ها صدمه می زند. بسیاری از آتلیه ها در کادر خود تصویربردار خانم دارند که با اندکی تفاوت قیمت یا قیمت یکسان می توانید تصویربرداری را با خیال راحت به آنها بسپارید.

ویژگی دیگر، حضور ادیتور خانم است. یک ادیتور خانم برای ادیت عکس های نیمه پوشیده و موی باز لازم است. همچنین ادیت فیلم های عروسی برای زوج های مذهبی هم توسط ادیتور خانم انجام می شود. می توانید قبل از سپردن کار به آتلیه مورد نظر درباره این مورد از آن ها سوال کنید.

حفظ تصاویر با امنیت بالا

یکی از مسائل مهم برای زوج های مذهبی امنیت اطلاعات آن ها نزد آتلیه است و دوست ندارند که جزییاتی از فیلم آنها منتشر شود. تمامی فیلم ها و عکس ها در این صورت بعد از تحویل، با رضایت کامل و کتبی مشتری از آرشیو آتلیه حذف خواهد شد.

آیا کیفیت کار آتلیه های مذهبی متفاوت خواهد بود؟

جواب تنها یک کلمه است؛ خیر. در تمام آتلیه های مذهبی هم مانند دیگر آتلیه ها باید از کادر حرفه ای  مجرب، دوربین های خوب و تجهیزات فیلمبرداری مانند رونین، هلی شات، و … استفاده کنند. همچنین طبق قراردادی که با شما بسته می شود آن ها موظف اند تا با نرم افزارهای روز دنیا در مدت زمان تعیین شده فیلم و عکس های شما را ادیت کنند و با کیفیت مناسبی تحویل دهند. پس اگر به سراغ آتلیه مذهبی مطمئن و درستی بروید تفاوتی در نتیجه نهایی که به دست شما می رسد وجود نخواهد داشت.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار