فیلم و عکس عروس

خدمات آتلیه عروس چیه؟ فیلم و عکس عروس شامل چه مراحلی هست؟ وقتی این سوال پرسیده میشه، بسیاری از افراد پاسخ های کلی میدن.

آگاهی از شرایط و قیمت پکیج های خدمات فیلم و عکس عروس در یک عکاسی، مخصوصا برای عروس و داماد ها بسیار مفید هست.

البته انتخاب یک عکاسی عروس ،استادیو عروس، آتلیه عروس یا هر چیزی که بخوای اسمشو بزاری خودش پروسه بزرگیه.

اراِیه فیلم و عکس عروس در یک استادیو

  1. آتلیه، بر اساس نیاز های ما و بودجه مشتری، تیم مجربی را که زیرنظر مدیر پروژه خوش سلیقه و توانا باشد را انتخاب میکند، تا خاطره یک روز تکرار نشدنی را به بهترین شکل به تصویر بکشد.
  2. انتخاب تجهیزات، متناسب با بودجه و  هم رده با توانایی های تیم اجرایی. در واقع آتلیه با توجه به بودجه شما بهترین انتخاب ممکن را در زمینه تجهیزات و تیم اجرایی انجام میدهد.
  3. بعد از ثبت و ضبط فیلم و عکس در روز پروژه، عکس های انتخاب شده ریتاچ و طراحی می شود. در واقع برای رسیدن به عکس های چاپ شده، که معمولاً به دو صورت تک فریم و یا آلبوم دیجیتال خواهد بود، می بایست که یک گروه یا شخص که قبلاً نمونه هایی از خروجی کارش را دیده‌ایم، عکس ها را تنظیم نور و رنگ کرده و بعد از رفع ایرادات فنی، جهت ساخت آلبوم، طراحی شود. چیدمان عکس ها در آلبوم نیاز به ذوق و سلیقه فراوان دارد.بهتر آن است که عروس و داماد طرح نهایی آلبوم را دیده و تایید نمایند.
  4.  بعد از رفع ایرادات فنی ، تنظیم نور و رنگ ، ریتاچ چهره و طراحی صفحات آلبوم نیاز به چاپ برگ های آلبوم است. جنس کاغذ چاپ عکس ها، یکی از عامل های تعیین کننده کیفیت و قیمت پکیج فیلم و عروسی ما خواهد بود.
  5. همانطور که عکس ها نیاز به تغییراتی قبل از چاپ داشت، ویدیو نیز نیاز به تنظیم نور و رنگ، حذف و انتخاب تصاویر مورد نیاز، جهت ساخت کلیپ های ویدیویی دارد. معمولاً خروجی ویدیوها با خروجی ، FULL HD، 4K،SD تحویل مشتری می شوند که 4K با کیفیت ترین و بالاترین تراکم را دارد.خروجی کامل معمولا بین 5تا 7 کلیپ اصلی دارد که از کلیپ های زیر خواهد بود. 1.آنونس 2.شورت فیلم 3.آماده شدن و بهم رسیدن 4.کلیپ باغ 5.کلیپ ورود 6.کلیپ عکس 7.باغ 8.کلیپ رقص 9.کلیپ پایانی و خداحافظی 10.پشت صحنه

نظر دهید

پاسخ دهید

آفیشیار
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید