بنر_معین استودیو_آفیشیار

خدمات آتلیه عروس چیه؟ فیلم و عکس عروس شامل چه مراحلی هست؟ وقتی این سوال پرسیده میشه، بسیاری از افراد پاسخ های کلی میدن.

آگاهی از شرایط و قیمت پکیج های خدمات فیلم و عکس عروس در یک عکاسی، مخصوصا برای عروس و داماد ها بسیار مفید هست.

البته انتخاب یک عکاسی عروس ،استادیو عروس، آتلیه عروس یا هر چیزی که بخوای اسمشو بزاری خودش پروسه بزرگیه.

اراِیه فیلم و عکس عروس در یک استادیو

  1. آتلیه، بر اساس نیاز های ما و بودجه مشتری، تیم مجربی را که زیرنظر مدیر پروژه خوش سلیقه و توانا باشد را انتخاب میکند، تا خاطره یک روز تکرار نشدنی را به بهترین شکل به تصویر بکشد.
  2. انتخاب تجهیزات، متناسب با بودجه و  هم رده با توانایی های تیم اجرایی. در واقع آتلیه با توجه به بودجه شما بهترین انتخاب ممکن را در زمینه تجهیزات و تیم اجرایی انجام میدهد.
  3. بعد از ثبت و ضبط فیلم و عکس در روز پروژه، عکس های انتخاب شده ریتاچ و طراحی می شود. در واقع برای رسیدن به عکس های چاپ شده، که معمولاً به دو صورت تک فریم و یا آلبوم دیجیتال خواهد بود، می بایست که یک گروه یا شخص که قبلاً نمونه هایی از خروجی کارش را دیده‌ایم، عکس ها را تنظیم نور و رنگ کرده و بعد از رفع ایرادات فنی، جهت ساخت آلبوم، طراحی شود. چیدمان عکس ها در آلبوم نیاز به ذوق و سلیقه فراوان دارد.بهتر آن است که عروس و داماد طرح نهایی آلبوم را دیده و تایید نمایند.
  4.  بعد از رفع ایرادات فنی ، تنظیم نور و رنگ ، ریتاچ چهره و طراحی صفحات آلبوم نیاز به چاپ برگ های آلبوم است. جنس کاغذ چاپ عکس ها، یکی از عامل های تعیین کننده کیفیت و قیمت پکیج فیلم و عروسی ما خواهد بود.
  5. همانطور که عکس ها نیاز به تغییراتی قبل از چاپ داشت، ویدیو نیز نیاز به تنظیم نور و رنگ، حذف و انتخاب تصاویر مورد نیاز، جهت ساخت کلیپ های ویدیویی دارد. معمولاً خروجی ویدیوها با خروجی ، FULL HD، ۴K،SD تحویل مشتری می شوند که ۴K با کیفیت ترین و بالاترین تراکم را دارد.خروجی کامل معمولا بین ۵تا ۷ کلیپ اصلی دارد که از کلیپ های زیر خواهد بود. ۱.آنونس ۲.شورت فیلم ۳.آماده شدن و بهم رسیدن ۴.کلیپ باغ ۵.کلیپ ورود ۶.کلیپ عکس ۷.باغ ۸.کلیپ رقص ۹.کلیپ پایانی و خداحافظی ۱۰.پشت صحنه

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار