بنر_معین استودیو_آفیشیار

پروانه کسب

پروانه کسب به سه درجه تقسیم بندی می شود. درجه یک، دو و سه که هر یک متناسب با تخصص و تجربه در اختیار افراد قرار می گیرد.

هر چقدر که تخصص و تجربه شخص بیشتر باشد به همان اندازه مجوز کسب بالاتر بوده و درجه بالاتری خواهد داشت.

تخصص و تجربه متقاضی تعیین کننده پروانه کسبی است که دریافت می کند. سه داور عکاسی و فیلمبرداری بر نحوه اجرای کار متقاضی نظارت می کنند که داوران نیز عضو اتحادیه بوده. و صد البته به کلیه تکنیک های نورپردازی و عکاسی آگاهی دارند.

صاحبان آتلیه های عکاسی لازم است که در طول فعالیت حرفه ای خود، دانش فنی خود را بروز نگه دارند. تا بتوانند خدمات شایسته و درخور توجهی را به مردم ارائه کنند.

پروانه کسب  - افیشیار
پروانه کسب برای شروع و ادامه فعالیت

پروانه کسب درجه سه

۹۰ درصد متقاضیان عکاسی و فیلمبرداری پروانه کسب درجه سه می گیرند و در این مرحله متقاضی از ساده ترین تکنیک های عکاسی و فیلمبرداری آگاهی دارد. این متقاضیان می توانند ساده ترین نیازهای مشتریان را برآورده کنند.

صاحبان این نوع آتلیه ها می توان گفت که تازه کار بوده و بنابراین می توانند عکس هایی را با ساده ترین تکنیک های نورپردازی و عکاسی بگیرند.

پروانه کسب درجه دو

برای کسب مجوز درجه دو، متقاضی لازم است که آزمون های عملی را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارد. از متقاضی درخواست می شود که برخی تکنیک های بروز عکاسی و فیلمبرداری را اجرا کند.

اجرای تکنیک های جدید نورپردازی نیز در همین راستا صورت می گیرد. شخص متقاضی لازم است که تا زمان آزمون، به کلیه تکنیک های بروز عکاسی و فیلمبرداری آگاه باشد و آن ها را چندین قبل از روز آزمون تمرین کند.

میزان آمادگی متقاضی تعیین کننده شایستگی او نسبت به دریافت پروانه های کسب خواهد بود. ممکن است که فردی در مدت زمان شش ماه به این میزان توانایی برسد. و فرد دیگری در مدت زمان ۴ سال دیگر از زمان شروع فعالیت خود به این میزان از توانایی برسد.

پروانه کسب درجه دو - آفیشیار
درجه بندی پروانه کسب متناسب با تخصص و تجربه عکاس

پروانه کسب درجه یک

این پروانه نیز بعد از گذشت ۱۵ سال به فرد داده می شود. برای کسب این جواز لازم است که در آزمون های نظری و عملی شرکت کند تا تخصص و تجربه شخص مشخص شده و قادر به کسب آن باشد.

در این نوع آتلیه ها، تمامی تجهیزات و دوربین های تمام حرفه ای وجود دارد. شاید تعداد این نوع آتلیه ها در سطح شهر بسیار کم باشد ولی به طور یقین کیفیت کار آن ها بالا بوده و در ضمن صاحبان این کسب و کارها می توانند بعد از کسب مجوز در اماکن عمومی و خصوصی حضور داشته باشند.

شما می توانید با خیال راحت از این عکاسان دعوت کنید تا در مجالس شما حضور داشته باشند. آفیشار یکی از آتلیه های درجه یک است که در سطح شهر کرج فعالیت می کند.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار