آتلیه معین کرج   
 استودیو تخصصی کودک

قطعا تا حالا برای شما دفتر داران گرامی پیش اومده که پروؤه تصویربرداری در شهر دیگری داشته باشید و در اون شهر ویزیت کار خوبی رو برای انجام پروژه نشناسید که آفیش کنید.

 در این حالت شما دو راه برای آفیش عوامل دارید

راه اول اینکه نسب به توصیه دیگر همکاران یک شخص را از همان شهر پروژه آفیش کنید. و تنها راه شناخت همان همکار معرف است. که باز هم هر چقدر اعتماد داشته باشیم، نمیتوان این ریسک را پذیرفت و فرد مورد نظر را آفیش کرد. چرا که در صورت عدم صلاحیت ویزیت کار کل پروژه زمین خورده و کار خروجی مناسبی نخواهیم داشت.

انتخاب عوامل اجرایی در هر پروژه، مهم ترین بخش میباشد - آفیشیار
یکی از مهم ترین بخش های هر پروژه، که در کیفیت کار بسیار تاثیر گذار است، انتخاب عوال اجرایی متناسب با پروژه میباشد.

و البته راه دومی هم وجود دارد که باعث اطمینان از کیفیت کار خروجی خواهد شد. اینکه تمام عوامل پروژه را اعم از تصویربردار، عکاس، هلی کم و … را از شهر خودمان آفیش کرده. و به شهر اجرای پروژه ببریم، در این صورت مبلغ بسیار بیشتری باید هزینه کنیم. چراکه هم هزینه رفت و آمد عوامل به شهر اجرا بیشتر میشود. و هم هزینه آفیش در زمان رفت و آمد را نیز باید پرداخت کنیم. یعنی اگر یک روز مسیر تا شهر پروژه باشد. و ما یک روز کار تصویر برداری داشته باشیم. باید هزینه سه روز را به هر یک از عوامل بپردازیم. زیرا دو روز که در مسیر هستیم نیز کلیه عوامل در اختیار ما خواهند بود.

در راه اول هزینه مناسب بوده و هیچ اطمینانی در کیفیت اجرا و میزان تسلط کار نخواهیم داشت. همچنین اگر از راه دوم استفاده کنیم این هزینه بیش از سه برابر خواهد شد.

پس چیکار کنیم؟

البته یک راه سومی هم وجود دارد که میتوانیم از شهر های دیگر افراد ناشناس را که تا کنون با آنها کار نکرده ایم را با خیال راحت آفیش کنیم. اگر شرایطی وجود داشت که یک کارشناس معتبر و مطمعن تمام ویزیت کاران را برسی میکرد. و آنها را طبق یک اصول و شرایط مشخص رتبه بندی میکرد. و همچنین تمام افرادی که تا کنون یک ویزیت کار را آفیش کرده اند، نظراتشان را در باره وی میگفتند، آن زمان میتوانستیم با خیال راحت یک فرد را در شهر اجرای پروژه آفیش کنیم.

آفیشیار دقیقا این شرایط را فراهم کرده. شما میتواید با استفاده از سامانه آفیش یار هم برسی های کارشناسان آفیشیار را درباره هر ویزیت کار مشاهده کنید. و هم نظرات افرادی را که تا کنون هر ویزیت کار را آفیش کرده اند مشاهده کنید. و با خیال راحت در شهر اجرای پروژه ویزیت کاران را رزرو کنید.

انتخاب ویزیت کار با آفیشیار - آفیشیار
آفیشیار هم برا تون کار میگیره، هم خودش باقی کار ها رو هماهنگ میکنه.

آفیشیار

پس همین حالا شروع کنید، فردا دیر است. برای ثبت نام در آفیشیار اینجا کلیک کنید. و بعد از ثبت نام میتوانید به آفیشیگاه مراجعه کرده و عوامل مورد نظر خود را آفیش کنید.

همچنین اگر ویزیت کار هستید میتواند در سایت ثبت نام کرده و با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مورد ارزیابی قرار گرفته و پنل رزرو دریافت کنید.

عروس
عکاسی خانواده
تصویر برداری پرتره و هنری
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار