آتلیه معین کرج   
 استودیو تخصصی کودک

اغلب زوج های جوان برای ثبت لحظات زیبای مراسم عروسی خود با آتلیه ها قرارداد می بندند. آتلیه ها در مراسم عروسی وظایف زیاد و حساسی بر عهده دارند. به همین دلیل در انتخاب آن ها باید نکاتی را در نظر گرفت. با رعایت نکاتی مانند بروز بودن آتلیه، نحوه برخورد کارکنان و نمونه کارهای موجود در آن می توان سطح کیفیت آتلیه را سنجید. و با ارزیابی موارد مشاهده شده، تصمیم به بستن قرارداد گرفت.

هنگام ثبت قرارداد با آتلیه باید موارد زیر را به روشنی در قراردادتان مکتوب کنید:

اطلاعات آتلیه تحت قرارداد

باید نام و نام خانوادگی مدیر آتلیه، شماره تماس آتلیه و مدیر و آدرس کامل آتلیه قید شود. درصورتی که این موارد ناقص یا اشتباه باشند می توانند در قرارداد شما مشکلاتی ایجاد کنند.

ذکر تاریخ های مهم عروسی

عکاسی عروس - ofishyar

وقتی بعد از مشخص شدن تاریخ دقیق عروسی به آتلیه مراجعه می کنید و برای روز عروسیتان قرارداد می بندید، باید تاریخ مواردی مانند عکاسی اسپرت، عکاسی باغ و… را که قبل از مراسم عروسی برگزار می شوند به صورت حدودی یا در صورت امکان دقیق، در قراردادتان ذکر کنید. یکی دیگر از این تاریخ ها، تاریخ تحویل فیلم و عکس عروسی است. که باید تاریخ حدودی آن را در قرارداد مکتوب نمایید.

هزینه های پنهان

در روند انجام مراحل مختلف عروسی هزینه هایی وجود دارند که پنهان هستند و در روز عروسی یا قبل از مراسم عروسی به سراغ شما می آیند. هزینه حمل و نقل فیلمبردار، سایز عکس های شاسی شده برای شب عروسیتان، انجام تدوین فیلم عروسی

با یک روش می توانید این هزینه ها را آشکار و قابل کنترل کنید. هنگام ثبت قرارداد درمورد این موارد با طرف دیگر صحبت کنید و مبلغ آن را در قراردادتان مکتوب کنید.

عکس های آرشیو در آتلیه

آتلیه عروس - ofishyar

مورد دیگری که باید به آن توجه کنید آرشیو عکس هایتان در آتلیه هستند. اگر مایل هستید تا آرشیو عکس های عروسیتان را از آتلیه دریافت کنید، درهنگام عقد قرارداد درمورد این موضوع با آتلیه به توافق برسید و در قراردادتان مکتوب کنید.

نحوه پرداخت هزینه های قرارداد آتلیه

آخرین موردی که باید در هنگام عقد قرارداد توجه کافی به آن داشته باشید هزینه آتلیه است. بسیاری از آتلیه ها هزینه چاپ عکس ها و آلبوم را درج نمی کنند. به همین دلیل پولی که هنگام عقد قرارداد آن را تسویه می کنید، درواقع هزینه های آورده شده در منوی پایه است. درباره هزینه عکس ها و آلبومتان حتما با مدیریت آتلیه صحبت کنید و موارد توافق شده را مکتوب کنید.

یک نکته مهم درباره پرداخت هزینه‌ها این است که با موافقت طرفین بخشی از هزینه‌ها را پس از تحویل کارها به آتلیه پرداخت کنید در این شرایط امکان بدقولی و یا تاخیر در تحویل کارها می‌تواند به صفر برسد.

در پایان، تمام موارد و مسائلی که در قراداد عکاسی عروسی ذکر می‌شوند، هم برای کسی که درخواست این عکسبرداری را داشته و هم تمامی کارکنان آتلیه اهمیت دارد. و پرداختی‌ها و نوع خدمات طرفین می‌تواند باعث عملکرد بهتر و روابط دو جانبه بهتر در این مورد باشد. بنابراین شفافیت و خوش قولی می‌تواند به همه افراد دخیل در این فرایند کمک کند.

عروس
عکاسی خانواده
تصویر برداری پرتره و هنری
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار