آموزش EDIUS – مقدمه

به نرم افزار آموزشی Edius خوش آمدید .ما در این دوره آموزشی سعی میکنیم تا نحوه استفاده از امکانات این نرم افزار قدرتمند را آموزش دهیم. ادیوس نرم افزاری حرفه ای و پرکاربرد برای میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم و تدوین غیر خطی است.

این نرم افزار توسط شرکت Grass valley طراحی شده است. به شما امکان میدهد، انواع مختلف فرمت های ویدیویی را توسط ابزار هایی پیشرفته ویرایش کرده و افکت های جذاب و متفاوتی روی آنها اعمال نمایید. علاوه بر این, Edius از تمامی کیفیت های فیلم نظیر SD, HD و 4K پشتیبانی میکند.

همچنین پس از مشاهده آموزش ادیوس امکان ویرایش فایل های صوتی و همگام سازی آنها با فایل های ویدیویی وجود دارد. این از دیگر امکاناتی است که توسط نرم افزار ادیوس در اختیار شما قرار می گیرد. بنابراین اگر شما هم قصد دارید تا به مجموعه بزرگ کاربران حرفه ای Edius بپیوندید , کافی است تا در این دوره آموزشی همراه آفیشیار باشید.

پوستر آموزش ادیوس - مقدمه - آفیشیار
در این دوره آموزشی قصد داریم تا نحوه کامل کار کردن با برنامه قدرتمند ادیوس را به شما عزیزان بیاموزیم.

چرا آفیشیار؟

سناریوی این آموزش Edius حاصل ساعت ها مطالعه ، پژوهش و تبادل نظر اساتید فن بوده است. به همین خاطر ما اطمینان داریم که با فراگیری این آموزش ها میتوانید یک کاربر حرفه ای ادیوس شوید.

تیم محتوا نویسی آفیشیار با بیش از 20 سال سابقه تلاش کرده است. تا به بهترین نحو ممکن این آموزش ادیوس

را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد.

فصل بندی و دسته بندی مباحث این آموزش نیز به صورت کاملا اختصاصی و تخصصی بوده. در این آموزش سعی شده است کاربر با اصول و مبانی برنامه Edius آشنا شود. در عین حال نکات ریز همان قسمت را به طور همزمان فرا بگیرد. پس از آموزش این دوره نیز میتوانید آموخته های خود را با استفاده ار آزمون های عملی امتحان کنید. در پایان از شما عزیزان خواهش میکنیم تا با نظر ها و انتقادات خود ما یعنی افیشیار را یاری بفرمایید.

نظر دهید

پاسخ دهید

آفیشیار
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید