بنر_معین استودیو_آفیشیار

اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران کرج  در میدان آزادگان کرج واقع شده است .صنف عکاسان  و تصویربرداران کرج همانند هر صنف دیگری، اتحادیه دارند و ناظر بر ارائه خدمات این صنف میباشد . . در این اتحادیه کسبه عکاسان و تصویربرداران حظور دارند. و گاهی اوقات مردم بخاطر خدمات بد برخی ازواحدهای ارائه دهنده خدمات عکاسی و فیلمبرداری  می توانند به این اتحادیه مراجعه کرده و نسبت به مشکلات و نارضایتی خود ,  علیه واحد صنفی مورد نظر اقدام به ثبت شکایت نمایند . 

کمک به حل مشکلات عکاسان و تصویربرداران کرج - آفیشیار
کمک به حل مشکلات عکاسان و تصویربرداران کرج

وظیفه اتحادیه عکاسان و تصویربرداران کرج

این اتحادیه بر نحوه خدمات رسانی به مردم رسیدگی می کند. و رئیس اتحادیه در اظهاراتی گفته که ۱۷۰ – ۱۸۰ آتلیه در کرج به دلیل وضع بد اقتصادی تعطیل شده اند.

از آن جایی که اکثر تجهیزات و وسایل عکاسی و فیلمبرداری از خارج از کشور وارد می شود. بنابراین قیمت این تجهیزات طی یک و سال و نیم گذشته، شش برابر افزایش یافته.

امروزه اکثر مردم عکس های پرسنلی خود را در دفاتر پلیس + ۱۰ تهیه می کنند و عکس های مدارس نیز در به همین روش تهیه می شود.  اگر وضع کنونی همچنان ادامه یابد تا چند سال آینده هم هیچ اثری از عکاسان و فیلمبرداران نخواهد بود

صنعت دیجیتالی و نابودی عکاسی سنتی

موبایل هایی با دوربین های چند مگا پیکسلی کار مردم را برای عکاسی راحت کرده است. اکثر آتلیه ها مشتری ندارند.

 بعد از آن هم مردم امروزه خیلی راحت با نرم افزارهای ویرایش عکس کار می کنند. این اوضاع و شرایط برای افرادی که در صنف عکاسی کار می کنند چندان خوشایند نیست.

نجات اقتصادی اصناف عکاسان و تصویربرداران کرج - آفیشیار
نجات اقتصادی اصناف عکاسان و تصویربرداران کرج

بیماری کرونا

بیماری کرونا طی دو سال اخیر به صنف عکاسان و تصویربرداران آسیب های جدی وارد کرده. و اگرچه اتحادیه با راهکارهایی سعی در حل مشکلات دو طرف مردم و اصناف دارد.

این بیماری مانند شمشیر دو لبه عمل کرده. درآمد اصناف اتحادیه کاهش پیدا کرده. مردم بخاطر شیوع ویروس کرونا ترجیح می دهند که عکس های تکی بگیرند.

کاهش مراسم عروسی و تولد نیز در دوران گذشته نیز حتی عکاسان نیز حضور داشتند. باعث کاهش در آمد عکاسان شده.

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار