بنر_معین استودیو_آفیشیار

ژست عروس یکی از مهمترین عوامل زیبائی عکس عروس و دامادها است و قطعا تمام عروس و داماد ها عکس های زیبا و خاص را دوست دارند و می خواهند عکس آن ها نیز به خوبی عکس های منتشر شده در اینترنت باشد. تنها ۵۰ درصد از این وظیفه بر دوش عکاس است که بتواند عکس های خوبی از شما بگیرد. اما ۵۰ درصد دیگر به چه کسی بستگی دارد؟ خود شما و ژست عکاسی شما.

ژست عکاسی خوب نه تنها به زیبایی عکس اضافه می کند، بلکه احساس اعتماد به نفس بیشتری نیز به شما می دهد. این که بتوانید خود را در بهترین حالت در تمام عکس ها ببینید، حس شادی و رضایت بیشتری را در شما زنده می کند.

عکاسی در فضای باز

عکاسی عروس فضای باز - ofishyar

معمولا عکاسی در فضای باز هم به عروس و داماد و هم به عکاس امکان خلاقیت بیشتری را می دهد. ژست های عکاسی بسیاری را در فضای باز می توان اجرا کرد. در نتیجه پسند بیشتر عروس و داماد ها عکاسی در فضای باز است. نور متفاوت در محیط باز و رنگ های طبیعی در عکاسی، در ثبت عکس های منحصر به فرد تاثیر زیادی دارد.

 

عکاسی عروس باغ و عمارت عروس

برای عکاسی در فضای باز , باغ و عمارتهای زیبایی ایجاد شده است که بسته به تعداد و تنوع لوکیشنهای آن قیمت ورودی متفاوتی نیز دارند.

عکاسی در باغ و عمارت عروس موجب افزایش زیبائی و تنوع عکسهای عروس و دامادها خواهد شد و البته به توانائی عکاس در ژست دادن و سطح آشنائی عکاس با انواع تجهزات و روش درست استفاده کردن از لنزهای متفاوت در هر لوکیشن و همچنین ذوق سلیقه و تجربه عکاس در ژست دادن به عروس و داماد از معیار های مهمی است که سطح زیبائی عکس عروس و دامادها را تعیین میکند .

شاید بتوان گفت از مهمترین آیتمهای یک مراسم عروسی, عکاسی باغ عمارت عروس و یا  فیلمبرداری در باغ  عمارت عروس خواهد بود . در واقع ۷۰% عکسهای عروس و دامدها و یا ۱۰۰% عکسهای آلبوم ژورنال عروس از عکسهای باغ و عمارت عروس می باشد و همچنین اصلی ترین قسمت فیلمبرداری عروس , در باغ و عمارت عروس رکورد میشود چرا که مهمترین قسمت فیلم عروس و دامادها کلیپ باغ عمارت و عمارت عروس خواهد بود که معمولا توانائی یک گروه فیلمبرداری در زیبائی و قدرت اجرائی کلیپ عروس و دامها نهفته است . 

شما میتوانید در مجموعه آفیشگاه با استودیو و آتلیه های عروس شهر خود آشنا شوید و علاوه بر مقایسه آنها در قیمت خدمات فیلم و عکس عروس به راحتی میتوانید زیبائی, کیفیت و توانائی آن استودیو را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به سلیقه خود بهترین آتلیه عروس و مناسب ترین گروه عکاسی و فیلمبرداری عروس را برای انجام خدمات خود انتخاب کنید

همچنین در فضای باز می توانید از بکگراند های واقعی و متنوع و زیادی در پس زمینه عکستان استفاده کنید. خدمات عکاسی عروس در فضای باز 

عکاسی در آتلیه

عکاسی عروس آتلیه - ofishyar

عکاسی در فضای باز و در آتلیه به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند. مثل این است که بگوییم مادرتان را بیشتر دوست دارید یا پدرتان؟ چون هر کدام ازاین دو فضا مزایای ویژه خود را دارند و هرکدام طرفداران خود را.

آتلیه های عکاسی با دکوراسیون داخلی خاص و نورپردازی حرفه ای تصاویر زیبایی را ثبت می کنند. از مزایای عکاسی در آتلیه این است که در روزهای سرد و بارانی و نامساعد هم روند عکاسی متوقف نمی شود و در محیطی به دور از سر و صدا و مزاحمت، می توانید عکاسیتان را انجام دهید.

بعد از اینکه انتخاب کردید در چه محیطی بهتر است عکاسی کنید، به این نکات هم در حین عکاسی توجه کنید:

چند نکته برای رسیدن به خروجی خوب در عکاس عروس:

جدی و اخمو نباشید

جدی بودن یا تماما بی حس بودن به هیچ وجه مناسب عکاسی عروسی نیست. خودتان باشید. لبخند بزنید، شوخی کنید و حس نشاطی را که برای روز عروسیتان دارید بروز دهید. هرچه طبیعی تر لبخند بزنید و شاد باشید، عکس های جذاب تری خواهید داشت.

ژست های خلاقانه و جدید را امتحان کنید

دیدن ژست های عروس و داماد های دیگر ایده ی خوبی است. می توانید از ژست های خاص الگو بگیرید یا آن ها را در نظر داشته باشید تا دچار مشکل در انتخاب ژست نشوید. اما اگر ژست خاصی در ذهن خودتان است که جای ندید، از آن صرف نظر نکنید! ژست خلاقانه خود را امتحان کنید و برای انتخاب ژست های نو و تازه از چیزی نترسید.

اما فراموش نکنید در انتخاب ژست ها، به قد و جثه خودتان و همسرتان توجه کنید.

ژست های عروس و داماد ایستاده باشن یا نشسته؟

ژست های ایستاده معمولا زیبا تر اند. در ژست های ایستاده تمام لباس عروس مشخص است. اما اگر لباس شما پف دارد ژست نشسته را نیز امتحان کنید. در هرصورت از هردو ژست در عکس هایتان استفاده کنید تا ببینید در کدام حالت بهتر دیده می شوید.

۵ ایده برای ژست عروس و داماد

۱. ژست عکاسی با دسته گل

ژست های زیبایی می توان با دسته گل اجرا کرد. مخصوصا اگر دسته گل شما به لباستان و فضا هماهنگی دارد.

۲. ژست عکاسی با حلقه
حلقه عروس - ofishyar

حلقه های ازدواجتان هم ایده جالبی برای عکاسی هستند. دست یکدیگر را بگیرید، حلقه هرا در دست یکدیگر بیندازید یا دست هایتان را طوری که حلقه ها مشخص باشد جلوی صورتتان بگیرید و حلقه را به دوربین نشان دهید. ببینید خودتان دیگر چه ایده هایی برای عکاسی با حلقه دارید؟

۳. عکس های سیاه و سفید

عکاسی عروس – عکس سیاه و سفید- استودیو معین کرج

این عکس ها بیشتر تم عاشقانه و رمانتیک دارند. رنگ ها در این مدل عکاسی کمکی نمی کنند. زیبایی عکس به ژست و محل عکاسی شما خواهد داشت.

 

۴. عکس دسته جمعی
عکس دسته جمعی عروسی - ofishyar

عکس های دسته جمعی عروس و داماد با دوست هایشان، اقوام و خانواده می تواند تصویر جالبی را رقم بزند. همچنین این که شما در بین جمعیت شاد تر دیده می شوید و خواهید درخشید.

۵. ژست عکاسی دونفره و تک نفره

حتما لازم نیست تمام عکس هایتان دونفره باشد. می توانید برای تنوع هم که شده عکس تنهایی بیندازید و درچند عکس، فقط عروس یا داماد حضور داشته باشند.

عروس تک عکاسی فرمالیته آتلیه معین کرج

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار