بنر_معین استودیو_آفیشیار

انواع سبک های تصویربرداری عروسی

سبک کلاسیک

تصویربرداری عروسی بسیار مهم است و باید بر اساس اصول خاصی انجام بگیرد. تصویربرداری عروسی با سبک های خاصی انجام می گیرد. یکی از نخستین سبک هایی که برای تصویربرداری در عروسی انتخاب می شود، تصویربرداری به سبک کلاسیک است. این سبک از عکاسی از دیرباز برای مجالس عروسی وجود داشته است. در این شیوه عکاس به عروس و داماد می گوید که دقیقا در کجا و به چه شکلی ژست بگیرند و چه زمانی، چگونه به دوربین نگاه کنند.

سبک رئال

تصویربرداری عروسی به سبک رئال، این نوع از تصویربرداری نقطه مقابل کلاسیک است. در این شیوه نیاز نیست عروس و داماد ژست خاصی بگیرند یا از زاویه ی خاصی عکس گرفته شود. بلکه عکاسان از احساسات واقعی افراد عکس می گیرند. مانند لحظه هایی که از ته دل می خندید یا در حال گفتگوی عاشقانه هستید.

عکاسی رئال عروسی - ofishyar

سبک دراماتیک

سبک دراماتیک یکی از سبک های تصویربردار در عروسی است که احساسات قوی و روح زندگی در آن جریان دارد. یکی از مهم ترین ابزاری که در این شیوه از عکاسی کاربرد دارد، استفاده از نور طبیعی و مصنوعی است. تصویربرداری عروسی به سبک دراماتیک به دو شیوه انجام می شود. در روش اول عکاسان از نور مصنوعی با شدت بالا استفاده می کنند. این نور برای خنثی کردن نور آمبیانس بر روی سوژه ی عکاسی می باشد. در این شیوه مجموعه ای از فلش ها را بر روی سوژه به گونه ای تنظیم می کنند که سوژه به عنوان روشن ترین قسمت تصویر شود.

تصویربرداری عروسی به سبک دراماتیک با استفاده از نورهای طبیعی حرفه ای تر انجام می گیرد. این شکل از عکاسی نیاز به پردازش بیشتری دارد. در این روش از نرم افزارهای فتوشاپ استفاده می کنند. همه ی بخش های سوژه بر اساس نور محیط ثبت می شود.

عکاسی دراماتیک عروسی - ofishyar

سبک آرتیستی یا هنری

استفاده از زوایای خاص، نورپردازی و ادیت حرفه ای از مشخصه های این سبک است. عکس هایی که در این سبک گرفته می شوند معمولا دکورهای خاصی دارند که قبل از عکاسی طراحی و چیدمان می شوند. همچنین عکس های سیاه و سفید و فیلمبرداری های به سبک آرتیستی، دارای سناریو هستند.

سبک ژورنالیستی

این سبک برای عکاسان تازه کار هم مناسب است. تنها کاری که باید انجام شود این است که از اتفاقات عروسی و صحنه های جالب، عکس های غیررسمی بیاندازند. مهم ترین فاکتور تنها خلاقیت عکاس برای ثبت عکس های خوب است. اما با وجود سادگی در ثبت عکس و فیلم، برای ادیت این سبک ظرافت و دقت خاصی لازم است.

پکیج های عکاسی عروس با قیمت مناسب

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار