بنر_معین استودیو_آفیشیار

در این مقاله قرار است ویژگی کیف دوربین خوب را بیان کنم تا در هنگام خرید کیف دوربین دچار سردرگمی نشوید . خانه من پر است از انواع کیف های دوربین. در طول سال ها، بیشتر از آن چیزی که فکر می کردم کیف دوربین بر دوش من بوده است. و این چیزی است که برای هرکسی که می خواهد به صورت حرفه ای فعالیت کند اتفاق می افتد.

بنابراین، اگر از خود می پرسید که چگونه کیف مناسب خود را پیدا کنید، در جای مناسبی هستید. هیچ کیف دوربینی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. اما با توجه به تجربه ای که دارم می توانم سرنخ هایی بدهم تا کیف دوربین خوبی را بخرید.

پیدا کردن کیف دوربین مناسب برای خود زمان بر است. در اکثر مواقع، عکاسان برای انجام اهداف متفاوت به کیف هایی با اندازه های مختلف نیاز دارند.

اگر فیلمبردار هستید که زیاد با هواپیما سفر می کنید،‌ به احتمال زیاد می خواهید از کیسه غلتکی دوربین استفاده کنید که سفر با آن راحت تر باشد.

عکاسان منظره ای که مسافت طولانی را پیاده روی می کنند به کیف دوربینی احتیاج دارند تا تجهیزات خود را در آن قرار دهند. همچنین کم ترین میزان فشار به شانه ها وارد شود.

افرادی که در شهر سفر می کنند ممکن است با کیف های زنجیر کوچکتری که فقط دوربین، یک میان وعده و شاید دو لنز دارند، خوشحال تر باشند.

در پایان من توانستم مجموعه کیف های دوربین خودم را به یک کیف دوربین خوب کاهش دهم. حتی اگر آن را به طور کامل حمل نکنم، تجهیزات دوربین من همیشه داخل آن کیف دوربین است. این کیف به قدری خوب است که من بدون آن هیچ جایی نمی روم. بنابراین در اینجا ۱۰ ویژگی کیف دوربین که برای پیاده روی یا مسافرت مناسب است بیان می شود.

۱. بندی برای نگهداری سه پایه در کیف دوبین

بندی برای نگهداری سه پایه در کیف دوبین - آفیشیار
حمل چنین سه پایه ای به مدت ۱۰ دقیقه راحت خواهد بود و نه یک ثانیه بیشتر.

بیشتر سه پایه ها به قدری بزرگ هستند که در کیف دوربین شما قرار نمی گیرند. اگر فضایی برای نگه داشتن سه پایه خود روی کیف ندارید،‌ باید آنرا با دست تا بالای کوه ببرید. و در حالی که وزنش از کیف کمتر است ولی شما را زود تر خسته می کند. یکی از ویژگی هایی که یک کیف دوربین خوب دارد بندی برای سه پایه است.

یک کیف دوربین خوب دارای یک بند در سمت چپ یا راست است که سه پایه شما را نگه دارد. اگر چه بسیاری از کیسه های زنجیر کوچکتر و کیسه های پیام رسان برای بردن سه پایه به میدان طراحی نشده اند.

اگر شما یک عکاس منظره هستید که به یک سه پایه نیاز دارید، به شدت توصیه می کنم یک کیف کمی بزرگتر برای استفاده از سه پایه تهیه کنید.

۲.نوعی عایق رطوبتی در کیف دوربین خوب

نوعی عایق رطوبتی در کیف دوربین خوب - آفیشیار
کوله پشتی ضد آب بدون توجه به شرایطی که با آن روبرو هستید، تضمین می کند که وسایل شما خشک می مانند.

عایق رطوبتی یکی دیگر از ویژگی های کیف دوربین خوب است. اگر در یک طوفان در حیاط خلوت گرفتار شوید. آخرین چیزی که می خواهید این است همه وسایل دوربین گران قیمت شما در یک پیاده روی طولانی خیس شوند، جایی که راهی برای خشک کردن آنها وجود ندارد.

کیف های شانه ای دوربین Man دارای پوسته ضد آب هستند که برای باران های کم بسیار عالی است. اگر زیاد کیف های دوربین خود را بیرون می آورید، به شدت توصیه می کنم کیفی تهیه کنید که دارای زیپ های ضد آب باشد.

گاهی ممکن است مقداری آب از پوسته ای که بر روی کیف دوربین خود قرار می دهید،‌ نشت کند. پوسته ها افزودنی عالی برای بسیاری از کیف های دوربین هستند، اما اگر از بین بروند،‌ یا نشت غیر منتظره ای داشته باشد،‌ بدون اینکه شما بدانید می تواند فاجعه آمیز شود.

۳. کیف دوربینی که جای بطری آب دارد

کیف دوربینی که جای بطری آب دارد - آفیشیار
داشتن یک نگهدارنده بطری آب می تواند تفاوت را ایجاد کند.

در پیاده روی های طولانی باید آب بدن خود را دوباره تامین کنید، و نگهداری یک بطری آب در داخل یک کیسه فقط به این معنی است که تمام وسایل گران قیمت شما در خطر است.

مشکل دیگر این است که اگر بطری شما داخل کیسه باشد، باید برای نوشیدن یا پرکردن مجدد، استراحت کنید. اگر چه این برای برخی افراد خوب است، اما یک دردسر اضافی است که می توان از آن اجتناب کرد.

۴. فضاهای داخلی قابل تنظیم در کیف دوربین خوب

فضاهای داخلی قابل تنظیم در کیف دوربین خوب - آفیشیار
کیف های دوربین باید برای بسیاری از چیزها مناسب باشند. فضاهای قابل تنظیم می تواند به مرتب نگه داشتن کیف ها کمک کند و در عین حال از وسایل شما محافظت کند.

اندازه دوربین دائما تغییر می کند. این بدان معناست که کیسه مناسب کیفی خواهد بود که بتواند با این تغییرات سازگار شود تا در نهایت گرد و غبار را جمع نکند. یک ویژگی که کیف دوربین خوب باید داشته باشد این است که جلوی گرد و غبار رابگیرد. بسیاری از کوله پشتی های دوربین دارای تقسم کننده های قابل تنظیم هستند و می توان بالش های آن را با نوار چسب تنظیم کرد تا از وسایل شما جا بیفتد و از آنها محافظت کنید، زیرا در حال تکامل برای داشتن لنزها و بدنه دوربین اضافی هستید. این کیف ها فوق العاده همه کاره هستند و هر بار که قدمی برمی دارید،‌ مطمئن شوید که وسایل به یکدیگر برخورد نمی کنند.

۵. کیفی که شبیه کیف دوربین عکاسی نیست(برای مسافرت)

کیفی که شبیه کیف دوربین عکاسی نیست(برای مسافرت) - آفیشیار
برخی از کیف های دوربین در واقع شیک هستند. به این ترتیب، سارقان نمی توانند شما را از دور هدف قرار دهند.

در زمان سفر با تجهیزات عکاسی، یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که از دور اعلام کنید که تجیزات دوربین به ارزش ۱۰۰۰۰ دلار در کوله پشتی خود دارید. اگر با هواپیما سفر می کنید، همیشه ایده خوبی است که به کیف های غلتکی نگاه کنید که پیاده روی طولانی در فرودگاه ها و خیابان های شهر آسان تر است. اگر می خواهید تجهیزات دوربین را قسمت بار هواپیما تحویل ندهید، حتما اندازه بگیرید تا در قسمت بالای سر قرار بگیرد. بشتر خطوط هواپیمایی قبل از ورود به هواپیما، کیف شما را وزن نمی کنند(مگر اینکه ببینند در حال تلاش برای حمل آن در دروازه هستید). بنابراین برای بردن آنها در پرواز مشکلی ندارید.

کیف دوربینی را پیدا کنید تا حد امکان عادی به نظر برسد. Lowepro اخیرا تعدادی کیف ساخته است که ظاهری نسبتا معمولی دارند یا زیپ هایی در قسمت پشتی دارند تا زمانی که به شما بسته شده اند باز نشوند.

۶. بند کمر برای توزیع وزن

بند کمر برای توزیع وزن - آفیشیار
یک بند در سطح کمر واقعاً به مناسب‌تر شدن کیف این شخص کمک می‌کند.

اگر از وسایل حرفه ای استفاده می کنید، به یک کیف ارگونومیک که برای مسافت های طولانی در نظر گرفته شده است، نیاز دارید.

یک ویژگی دیگری که کیف دوربین خوب باید داشته باشد این استکه وزن زیاد تجهیزات را تنها بر روی شانه ها قرار ندهد.

این بدین معناست که یک بند در اطراف کمر داشته باشید تا کمی از فشار روی شانه ها و کمرتان خارج شود. در ابتدا چندان متوجه آن نخواهید شد، اما در نیمه راه پیاده روی، نداشتن آن بند بسیار آشکار خواهد بود.

کیف های زیادی وجود دارد که دارای بند سینه هستند. و در حالی که این کمک می کند، آنها به اندازه آنهایی که دور کمر شما می چرخند مفید نیستند. مشکل این است که کیف وزن را روی باسن شما توزیع نمی کند، جایی که بیشترین پشتیبانی و قدرت را برای عبور از یک پیاده روی خواهد داشت. اگر تجهیزات سبک تری حمل کنید، ممکن است استفاده از کیف با بند سینه مشکلی ایجاد نکند. اما به محض اینکه یک سه پایه و یک لنز سنگین مانند ۷۰-۲۰۰ میلی متر f/4 پرتاب کنید، متوجه تفاوت خواهید شد.

۷. فضایی در بالای کیف برای تنقلات، لباس ها و موارد دیگر.

فضایی در بالای کیف برای تنقلات، لباس ها و موارد دیگر - آفیشیار
در پایان پیاده‌روی برای سوخت‌گیری به فضایی در کیفتان نیاز خواهید داشت. سعی کنید کیفی تهیه کنید که باعث نشود بین غذا و تجهیزات دوربین انتخاب کنید.

اگر با تجهیزات دوربین پیاده روی می کنید، نمی توانید کیف دیگری حمل کنید. بنابراین به یک کیف با حداعقل یک جیب اضافی در بالای فضای کافی برای حمل تنقلات، یک پوسته باران، لباس اضافی، سایر لوازم جانبی و یک جعبه کمک های اولیه نیاز دارید. بدون یک جیب اضافی و غیره مرتبط با دوربین، این وسایل اضافی باید با تجهیزات دوربین شما برای فضایی در کیف مبارزه کنند و مهم نیست که کدام طرف بنده شود، زیرا چیزی را از دست خواهید داد.

۸. طراحی باز کردن پشت

طراحی باز کردن پشت - آفیشیار
شما یک کیف می خواهید که از پشت باز شود تا این همه آشفتگی روی لباس هایتان ایجاد نشود.

این اولین چیزی است که هنگام خرید کیف جدید به آن توجه می کنم. از اینکه کیفم را روی زمین خیس گذاشتم، دوربینم را بیرون اوردم و سپس قسمت خیس و کثیف کیف را روی پشتم گذاشتم حالم به هم می خورد. وقتی به ناچار به ماشین برمی گردید. اگر لباس تمیز دیگری نداشته باشید، ژاکت کثیف به صندلی فشرده می شود و همه جا را کثیف می کند.

همه اینها را می توان تنها با گرفتن کیفی که بر روی شانه باز می شود حل کرد. به این ترتیب ابتدا قسمت جلویی کیف خود را روی زمین میگذاریم. برای کوهنوردی که پشت سر شما هستند زیبا به نظر می رسد، اما این به خاطر حفظ لباس و صندلی ماشین شماست. و من فکر می کنم این در دراز مدت بسیار مهم تر است.

۹. فضایی برای لپتاپ

فضایی برای لپتاپ - آفیشیار
این فرد پرمشغله به یک کیف دوربین نیاز دارد که بتواند هم دوربین و هم لپ تاپ را حمل کند.

اگر قصد پیاده روی با کیف دارید، از این ویژگی استفاده نمی کنید. اما اگر شما هم مثل من هستید که هنگام فروش کار یا هنگام سفر با تجهیزات دوربین مجبور به همراه داشتن لپتاپ برای ملاقات با مشتریان هستید، باید یک جای لپتاپ داخل کیف خود داشته باشید. اینها فوق العاده هستند و اگر لپتاپ شما در کیف نباشد، فضای اضافی را اشغال نمی کنند یا وزن اضافه نمی کنند.

ژوند لپتاپ کیف دوربین من ار بسیار کاربر پسند تر کرده است. همچنین سفر را ایمن تر می کند. این که کیسه های لپتاپ این امکان را فراهم می کند که به راحتی لپالپ خود را از کیف خارج کنید تا اسکنرها عبور کنید.

۱۰. جیب های اضافی روی بند

جیب های اضافی روی بند - آفیشیار
برای نگهداری همه چیزهای کوچک در ماجراجویی های عکاسی خود به جیب های اضافی نیاز دارید.

داشتن جیب های با دسترسی آسان روی بندها می تواند استفاده ی کیف را بسیار راحت تر کند. من از چنین جیب هایی برای نگهداری تلفن همراهم، نگه داشتن عینک آفتابی و حمل یک چاقوی جیبی استفاده می کنم. ایستادن و باز کردن کیف برای برداشتن این چیزها زمان و انرژی گرانبهایی را می گیرد. به همین دلیل ترجیح می دهم این زمان را برای خود پیاده روی صرف کنم.

می دانم که در چند مورد مسیر اشتباهی را طی کرده ام، زیرا نمی خواستم گوشی ام را در بیاورم. به همین دلیل شاید تنبل به نظر بیایم، اما وقتی چهار ساعت در یک سربالایی بی امان با ۳۰ پوند وزن برروی پشت خود باشید، متوجه خواهید شد.

توصیه های کیف دوربین خوب آفیشیار عکاسی

توصیه های کیف دوربین خوب آفیشیار عکاسی - آفیشیار
اگر به پیاده روی و عکاسی علاقه دارید، به کیفی نیاز دارید که بتواند شما را به اینجا برساند.

این سه کیف تمامی ویژگی های یک کیف دوربین خوب را دارند که ما به همه عکاسان خود توصیه می کنیم. در طول سال ها، ما مدل های مختلفی را امتحان کرده ایم. و این مدل ها به طور مداوم برای نیازهای ما زمانی که در حال گرفتن عکس های منظره در محل هستیم، در بهترین حالت قرار گرفته اند.

همیشه ایده خوبی است که چند کیف مختلف آماده داشته باشید. برخی از روزها ممکن است به یک کوله پشتی دوربین همه کاره با بند نیاز داشته باشید تا وزن تمام تجهیزات عکاسی و لوازم جانبی دوربین خود را برای یک سفر بزرگ پخش کنید. در مواقع دیگر، تنها چیزی که می خواهید یک دوربین تک، یک لنز همه جانبه خوب، و شاید یک بطری کوچک آب، یک باتری اضافی و کارت SD است. وقتی این اتفاق می افتد، یک زنجیر کوچک مناسب است.

Think Tank TurnStyle Sling 10V2

Think Tank TurnStyle Sling 10V2 - آفیشیار
یک کیف کوچک عالی برای مبتدیان. طراحی تک بند شانه ای آن را با دنده سبک تر سریع و قابل دسترس می کند.

یک کیف زنجیر جامد که می تواند مقدار کمی از تجهیزات را حمل کند، از جمله یک دوربین حرفه ای با یک یا دو لنز کوچک. برای حمل مقداری کمی ابزار عالی است، و سبک زنجیر باعث می شود دوربین را بدون نیاز به زمین گذاشتن کیف به راحتی خارج کنید. این کیف همچنین می تواند لوازم جانبی کوچک یا نیاز های روزانه را ذخیره کند.

کوله پشتی خیابان Manfrotto

کوله پشتی خیابان Manfrotto - آفیشیار
یک کیف خوب برای مسافرانی که به چیزی محتاطانه تر نیاز دارند.

این کوله پشتی دوربین محتاط فضایی برای انجام هرکاری که در یک کوله پشتی نیاز دارید، از جمله فضایی برای آویزان کردن سه پایه از کناره، نگهداری لپتاپ و سایر کالا دارد. از همه مهمتر این است که شبیه یک کیف دوربین معمولی به نظر نمی رسد، بنابراین توجه زیادی را به خود جلب نخواهد کرد. (البته تا زمانی که یک سه پایه را به پهلو آویزان کنید). این کیف برای سفرهای یک روزه که در آن به چیزی بیش از تجهیزات دوربین خود نیاز دارید عالی است، اما این کیف برای پیاده روی طولانی بهترین نخواهد بود. این کوله پشتی که توسط Manfrotto ساخته شده است. جنس بسیار عالی دارد و خیالتان از بابت طوال عمر آن راحت خواهد بود.

کوله پشتی Shimoda Designs Explore

کوله پشتی Shimoda Designs Explore - آفیشیار
کیفی که من شخصا هر روز از آن استفاده می کنم.

این کوله پشتی برای تحمل وزن زیاد دوربین در پیاده روی های طولانی ساخته شده است. کوله پشتی شانه ای مدولار با تقسیم کننده های خالی فراوان است تا از وسایل گران قیمت شما در محفظه اصلی محافظت کند. این کیف وسایل بیشتری را حمل می کند و با کمر بند پهن، بار را روی کمر شما تقسیم می کند.

این کیف با کیفیت خوب است که همچنین فضای زیادی برای لوازم جانبی از جمله لپتاپ ۱۳ اینچی و سایر ملزومات پیاده روی مانند آب،‌ تنقلات و لباس های اضافی دارد. کیف دوربین همچنین دارای یک پوسته نایلونی است که آن را در برابر آب مقاوم می کند تا هنگام گرفتار شدن در طوفان ناگهانی ئسایل شما خیس نشوند.

۶۰ مخفف اندازه ۶۰ لیتر است، از جمله رویه قابل افزایش، بنابراین می توانید یک ژاکت، تنقلات و یک جعبه کمک های اولیه را داخل آن قرار دهید. این کیسه در هواپیماهای بزرگتر نیز در سطل بالای سر جای می گیرد، اما در سطل های بالای سر هواپیماهای کوچک و ملخ دار جا نمی شود.

فقط توجه داشته باشید که تقسیم کننده های بالشتکی همراه این کیف نیستند. شما باید موارد مورد نیاز خود را جداگانه خریداری کنید. من این را به سختی یاد گرفتم، و درست قبل از سفر آینده، آن را خریدم، فقط برای اینکه متوجه شدم به موقع آن پد قابل تنظیمی را ندارم.

Lowepro Powder

Lowepro Powder - آفیشیار
جایگزینی ارزان‌تر برای کیف شیمودا که به همین خوبی عمل می‌کند.

ارزان ترین کیف دوربین پیشنهادی این است. کیف شانه به خودی خود ضد آب نیست، اما با یک کاور ضد آب عرضه می شود و دارای طراحی بازشوی پشتی است تا قتی کیف را دوباره به سر می گذارید، کمر خیس نشود. این کیف سبک وزن است و برای پیاده روی طولانی مدت کاملا مناسب است و فضای کافی برای آب، غذا و مقداری لباس اضافی دارد.

منبع: www.photographyacademy.com

عروس
عروس و جشن
عکاسی خانواده
خانواده بارداری نوزاد کودک
تصویر برداری پرتره و هنری
پرتره و هنری
لگو خدمات عکس پرسنلی
پرسنلی
صنعتی و تبلیغاتی
صنعتی و تبلیغاتی
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

به وبسایت ما خوش آمدید ، در خبرنامه ما ثبت نام کنید

با ثبت نام در خبرنامه وبسایت ما ، از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید

[mc4wp_form id="74"]

از اخبار و تخفیف های وبسایت ما خبردار شوید

سایدبار